#551Fijn gesculpteerde houten netsuke met voorstelling van een hurkende man. Onderaan ingelegd merk.
Netsuké en bois finement sculpté représentant un homme accroupi. Marque incrusté sous la base.No longer availableDim. H. 4 cmEstimate: € 100 / 120 -
#815Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.
#223Een bolle lantaarn van brons en glas.
#699E. Coates“Uitgestrekt landschap met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1865 (?).
”Paysage étendu et bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1865 (?).No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#814“Zicht op de haven van Svolvaer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘46.
“Vue du parot de Svolvaer”. Huile sur toile. Signée et datée ‘46.No longer availableDim. 86 x 86 cmEstimate: € 80 / 100 -
#172Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village aux personnages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 81 cmEstimate: € 100 / 150 -
#81Een koperen wandklok.
#162François Deleval“Bij het bloemenperk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Le jardin fleuri”. Huile sur toile. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#340Twee 18 karaats geel gouden zegelringen met initialen.
Deux chevalières en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 200 / 250 -
#585Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
#754Een ingekaderd Peruviaans artisanaal wandkleed uit het Andesgebergte. Aangekocht Galerij Cellart te Antwerpen, 1982.
Un tapis mural du Pérou, les Andes, travail artisanal, avec encadrement. Achat à la Galerij Cellart à Anvers, 1982.No longer availableDim. 73 x 64 cmEstimate: € 80 / 120