#136Een antieke messingen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#83Laurent DavidEen beauty case, gemerkt Laurent David. Sleuteltje slot manco.
A beauty case, marked Laurent David. Key lock missing.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 31 x 22cmEstimate: € 15 / 20 -
#76Een lot vintage poppen, waarvan 3 in kunststof en 1 porselein.
#149Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Two statuettes of multicoloured biscuit by M.I Hummel. Both marked at the bottom. No. 56/1 & 56/b. The first with a little chip at the base, the other with a damaged foot.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 45 / 55 -
#159Een porseleinen theeset bestaande uit een theekan, melkkan en suikerpot. Wit met vergulde details versierd.
A porcelain tea set consisting of a teapot, milk jug, and sugar bowl. Decorated in white with gilded details.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#133Een modern cd-rek met granieten zijkanten en metalen leggers.
#108Een grote retro vaas met onderaan een sticker ‘Maredsous’.
#193Pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een stierenkop met hoorns van zwart hoorn.
Pipe bowl of carved wood in the shape of a bull's head with horns of black horn.No longer availableOnline onlyDim. L. 8 cmEstimate: € 30 / 40