#9Een oude houten wekker uit Frankrijk.
#138Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.
A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 45 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#167Een uit metaal en glas, vintage mijnwerkerslamp.
#201Een lot van 12 horloges met lederen en roestvrij stalen polsbanden.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#232Een lot van 3 hout gesculpteerde gordijnrail ornamenten.
No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 20 / 40 -
#3Een koperen kandelaar. Eind 18e begin 19e eeuw.
#231Een eenvoudige cilindrische pijpenkop van pijpaarde.
#194Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 x l 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#53Een kerkelijke kaarsendover op lange stok met koperen kapje en pin.
#93Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
A bronze figurine of an Asian figure wearing a straw hat.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60