#1Een witte antieke waterkruik met bloemenmotief in reliëf.
#116Een glazen ovenschaal in verzilverde houder en deksel.
#101Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
#242Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x Ø30cmEstimate: € 20 / 40 -
#30Een bronzen Thaise tempelwachter met vergulde accenten.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#589Jan Bevort“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#294Een vintage clownspop met groen geruite jas.
#57Een juk in houten, leder en messing.
A yoke in wood, leather, and brass.No longer availableOnline onlyDim. 68cmEstimate: € 15 / 30