#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#47Een lot Delfts Blauw, waarvan uit 3 porseleyne fles gemerkt en 4 borden.
No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#176Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.
Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x Ø30cmEstimate: € 20 / 40 -
#119QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#294Een vintage clownspop met groen geruite jas.
#86Een set van drie stenen eieren.
A set of three stone eggs.No longer availableOnline onlyDim. h 8 & 9 cmEstimate: € 20 / 25 -
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#31Een grote Chinese vaas, onderaan gemerkt ‘Made In China’.
A large Chinese vase, marked 'Made In China' at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 60 cmEstimate: € 20 / 30