Other lots in this auction
-
#194Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 x l 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#76Een lot Art Deco varia, bestaande uit een koperen dekselpotje, twee foto kadertjes en een glazen karaf.
A lot of Art Deco miscellaneous items, consisting of a copper lid jar, two photo frames, and a glass decanter.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#287Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Clown”. Een plaasteren reliëf met goudkleurig patina. Op acht exemplaren.
"Clown". A plaster relief with gold-coloured patina. On eight copies.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#180Een lot van 2 miniatuur schilderijtjes op paneel.
No longer availableOnline onlyDim. Ø8cmEstimate: € 40 / 60 -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
A lot of 4 assorted frames.No longer availableOnline onlyDim. h 32 x b 28 cmEstimate: € 5 / 10 -
#18Flora Plateel, GoudaEen Hollands Gouda handgeschildeed aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt “Flora Plateel”, model 924.
A Dutch Gouda hand-painted earthenware vase. Marked "Flora Plateel" at the bottom, model 924.No longer availableOnline onlyDim. 15cmEstimate: € 30 / 60 -
#15LestradeEen vintage “Stéréoscope Lestrade” in originele doos. Medio 1960.
A vintage "Stéréoscope Lestrade" in original box. Mid-1960s.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#189Willy VandersteenEen lot van 7 strips, Suske en Wiske, rode reeks.
A lot of 7 comic books, Suske en Wiske, red series.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#153LladroEen lotje van 2 Lladro ganzen.
A pair of 2 Lladro geese.No longer availableOnline onlyDim. h 11.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#122Boch KeramisEen set van 4 borden met verschillende volkse scénes, Boch Keramis, nrs. 5-6-9-10.
A set of 4 plates with different folk scenes, Boch Keramis, nos. 5-6-9-10.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#184Een kristalglazen mandje met geslepen decor.
No longer availableOnline onlyDim. 14 x 14cmEstimate: € 40 / 60

