#201Een lot van 12 horloges met lederen en roestvrij stalen polsbanden.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#99Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
A carved wooden mask. Tchokwe.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#155Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.
A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#154Een lot van 41 strips van verscheidene uitvoerders en striphelden.
No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 15 / 25 -
#218Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 40cm -
#234Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyDim. 54cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Maria Innocentia HummelEen lot van 3 Hummeltjes. Lichte schilferschade en haarlijntje.
#33Een Samovar met veelkleurige bloemen.
A samovar with multicolored flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 10 / 20