Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.

Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.

A pipe with a pipe clay "Jacob" head of a man with a turban and a long beard. Marked. With birch wood handle.
190
Estimate: 2535
Catalogue #190
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #35

    Een barometer met houten omlijsting. Gemerkt Made in Western Germany.

    A barometer with a wooden casing. Marked Made in Western Germany.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø24cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #125
    Capodimonte

    Een Capodimonte porseleinen beeldje van een landloper op een bankje. Restauratieschade thv het bankje.

    Capodimonte porcelain figurine of a vagrant on a bench. Restoration damage at the bench.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #223

    Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 23.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #211

    Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #69

    Een paar Afrikaanse koperen armbanden.

    A pair of African copper bracelets.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #217

    Een lot van 2 tinnen kandelaars.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #241

    Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #219

    Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #182

    Een zwart olielampje van steengoed en een roos metalen mand.

    A black earthenware oil lamp and a rose metal basket.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #6
    Wade, England

    Een vintage karaf met bebaard figuur en inscriptie “Them McCallum”. Onderaan gemerkt.

    A vintage decanter with bearded figure and inscription "Them McCallum". Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #32
    Bequet, Quaregnon

    Een lot van 2 porseleinen dekselvazen, blauw-wit met vergulde details. Waarvan 1 gemerkt Bequet.

    A pair of porcelain lidded vases, blue and white with gilded details. One of them marked Bequet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #10

    Een 19e eeuws lampetstel bestaande uit een kan, een kom en een kammenbakje, onderaan gemerkt C.T., schilferschade aan de onderkant van de kom.

    A 19th century wash set consisting of a pitcher, a bowl, and a comb tray, marked C.T. at the bottom, with chipped damage on the underside of the bowl.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 37 x Ø 44 cm
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online-Only Varia van 18 December 2023

Op Maandag 18 December wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday December 18th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

18 December 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More