#2Een fumé kristallen art-deco vaas.
#54Een vergulde wandlamp met gehoornde bokkenkop ornament en en 2 lichtpunten.
#30Een bronzen Thaise tempelwachter met vergulde accenten.
#194Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 x l 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#94Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
#150Een set van 4 gekleurde vintage glazen met een luchtbel in de voet.
#106Een zamakken beeld van een jonge zwerver met knapzak op de schouder.
#34Een Chinese dekselvaas.
#224Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm -
#624Karel Van Nuffel“Verzetstrijders”, olieverf op papier, getekend Karel Van Nuffel.
No longer availableOnline onlyDim. h 44 x b 59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#49Een lot van 2 oude prentenboeken, Sneeuwwitje en de zeven kabouters, volledig, van De Beuckelaer en van Chocolat Aiglon met gevarieerde onderwerpen, onvolledig.
A lot of 2 old picture books - Snow White and the Seven Dwarfs, complete, by De Beuckelaer and Chocolat Aiglon with various subjects, incomplete.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25