#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#227Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
#241Houten klokje.
#173Een Art-Deco beeld, 2 herten op een marmeren voet, onleesbaar gesigneerd in het marmer.
#60Een lot van 3 geslepen kristallen karaffen.
#180“Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#243Een paar sobere koperen kandelaars.
#152Een lot divers archeologische bodemvondsten.
A lot of various archeological ground finds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40