#57Val Saint LambertEen vintage asbak, gemerkt Val Saint Lambert.
A vintage ashtray marked.,No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#66Een taartschap en 12 messen van verzilverd metaal.
A cake stand and 12 knives made of silver-plated metal.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#257Een Imari dekselvaas. Randschade in ronding onder deksel.
#33Een porseleinen gemberpot met vergulde details.
#186Didier LamartheEen bruin lederen schrijfmap met gesp en turkooise binnenbekleding. Ontwerp van Hilton McConnico.
A brown leather writing pad with buckle and turquoise interior lining. Design by Hilton McConnico.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#191Een gepolijste pijpenkop in imitatie van gevlekt mahoniehout.
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
#205Luchter van messing en kristal.
#184Een koperen tabaksdoos met de afbeelding van een paard in het deksel gegraveerd.
A copper tobacco box with an engraved image of a horse on the lid.No longer availableOnline onlyDim. 3 x 12 x 7 cmEstimate: € 5 / 10 -
#190Drie kleine zakpijpen met draaiende kromme hoornen steeltjes, pijpenkoppen van bewerkt hout, één gemerkt BC.
Three small pocket pipes with twisting curved horn stems, pipe bowls of worked wood, one marked BC.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#315Pijp met geglazuurde aardewerken kop met voorstelling van Generaal Foch.
Pipe with glazed earthenware cup depicting General Foch.No longer availableOnline onlyDim. L. 17 cmEstimate: € 50 / 70