Other lots in this auction
-
#116Een lange pijp met een gevlamde effen kop.
A long pipe with a flamed plain head.No longer availableOnline onlyDim. L. 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#51Een kleine pijp met fijne meerschuimen kop in de vorm van een fin de siècle vrouw met een weelderige hoofdtooi. Hoornen steel.
A small pipe with a fine meerschaum head in the shape of a fin de siècle woman with a lavish headdress. Horn stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#38Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een jonge vrouw uit de belle époque. Mooi bewerkt aanzetstuk van de steel.
A pipe with a carved wood pipe in the shape of a young woman from the Belle Époque. Nicely decorated extension of the stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#155Een tabakspot van polychroom porselein in de vorm van de kop van een pijprokende zeeman.
A polychrome porcelain tobacco jar in the shape of the head of a pipe smoking sailor.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#149Een pijpenkopje van geglazuurde pijpaarde in de vorm van een jonge vrouw.
A glazed pipe clay pipe bowl in the shape of a young woman.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#123Een korte pijp of stummel met een grote porseleinen kop met voorstelling van een diligence in een landschap, metalen deksel, gedraaid houten vochtsluis en steel, deels bekleed met leder. Gedraaid houten mondstuk.
A short pipe or stummel with a large porcelain cup depicting a diligence in a landscape, metal lid, turned wooden moisture lock and stem, partly covered with leather. Turned wooden mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L: 25 cmEstimate: € 45 / 65 -
#113Een deels houte pijpje in de vorm van een revolver.
A partly wooden pipe in the shape of a revolver.No longer availableOnline onlyDim. L. 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#49Een somptueuze grote meerschuimen pijpenkop in de vorm van een Oosterse schone. Hoornen mondstuk.
A sumptuous large meerschaum pipe bowl in the shape of an Oriental beauty. Horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L. 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#15Een kleine pijp met een geglazuurde pijpaarden kop in de vorm van een man met baard genre Jacob. Hoornen steel.
A small pipe with a glazed clay pipe head in the shape of a man with a beard, genre Jacob. Horn stem.No longer availableOnline onlyDim. H. 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#118Een Chinese pijp met een effen kop en met een rijkelijke gebeeldhouwde steel in de vorm van een draak. Metalen mondstuk.
A Chinese pipe with a plain head and a richly carved stem in the shape of a dragon. Metal mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L. 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#16Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
A Jacob-style pipe bowl of glazed pottery (hair crack) and a similar one of pipe clay, marked Jacob and also with a hairline towards the top.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#158Een zilveren en messingen tabaksdoos met opschrift met gegraveerd decor en tekst, met vermelding van het Beleg van Amsterdam in 1741.
A silver and brass tobacco box with an inscription with engraved decor and text, mentioning the Siege of Amsterdam in 1741.XVIIIth century.No longer availableOnline onlyDim. L. 14 cmEstimate: € 60 / 80

