#50
#423
Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.
Two African ceramic heads.No longer availableDim. h28cmEstimate: € 40/50 -
#443
Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
#468
Een paar bronzen gesculpteerde Sfinks kandelaren op marmeren voet.
#43Val Saint Lambert
#187Hippolyte MoreauPeriod: °1950
“Chant d’alouette”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesigneerd “Hippolyte Moreau”, stempel “Medaille au salon”.
“Chant d'alouette”, sculpture in patinated bronze, signed “Hippolyte Moreau”, stamp “Medaille au salon”.No longer availableDim. 60cmEstimate: € 1300/1600 -
#139Herman Jacobs
“Antwerps barokinterieur”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
#81
Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#597
Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de rand van het deksel.
#612
#252Kris De PillecijnPeriod: °1949
“Bloem uit de afgrond”. Aquarel en gouache. Gesigneerd en gedateerd 1969.
"Flower from the abyss". Watercolor and gouache. Signed and dated 1969.No longer availableDim. 15,5 x 12,5 cmEstimate: € 100/150 -
#440
An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.18 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 1250/1350