#152Jef Louis Van Leemputten
“Het verlaten van de schaapsstal”. Olie op doek, gesigneerd rechtsonder, ingelijst.
#79
Twee ronde chromolitho’s met voorstellingen van de Presentatie van Christus naar de barok. Lijsten in gotische stijl.
Two round chromolithographs depicting the Presentation of Christ after the Baroque. Gothic style frames.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 100/120 -
#429K. Heymans
“Mensen op een bank”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#136
#49Constant De Swerts
“Hoevezicht.” en “Dorpszicht.” Olieverf op doek, gesigneerd.
“Farm view.” & “Village view.” Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 23 x 32 & 22 x 27 cmEstimate: € 60/80 -
#259
“Bloemen in vaas”. olie op paneel, ongesigneerd.
#120
Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.
An 18 carat yellow gold ring set with a cameo.No longer availableDim. 10,77 g 2,5 cmEstimate: € 450/550 -
#435
Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#286
Een paar mahoniehouten nachtkastjes met marmeren bladen. Telkens met een lade en een deurtje en met bronsbeslag. begin XXste eeuw.
#645
Een plaasteren zuiltje.
A plaster column.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 20/30 -
#550
#17
Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.
Blue and white plate.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15/25