#13Een lot porselein en biscuit beeldjes, kandelaar en sierbordje.
A lot of porcelain and biscuit figurines, candlestick and decorative plate.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#192Gambier à ParisEen pijp met een kop van wit pijpaarde, gemerkt en genummerd 678. Hoornen steel.
#194Een pijpenkop van gebeeldhouwd meerschuim met voorstelling van Albert I. Inscriptie Albert I en 1914. Letsel aan de kraag.
A sculpted meerschaum pipe bowl depicting Albert I. Inscription Albert I and 1914. Injury to the collar.No longer availableOnline onlyDim. H. 5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#224Een eikenhouten bartrolley.
An oak bar trolley.No longer availableOnline onlyDim. 71 x 82 x42cmEstimate: € 20 / 30 -
#40Een grote cachepot in de vorm van een zwaan, een wit porselein beeldje van een knielend meisje (beide met schade) en een beeld van een kloosterling.
A large cachepot in the shape of a swan, a white porcelain statue of a kneeling girl (both with damage) and a statue of a monk.No longer availableOnline onlyDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#63Een Delfts porseleinen schenkkan. Blauw-wit met figuren en landschappen in het decor. Diverse schilferschade aan de randen.
Delft porcelain jug. Blue and white with figures and landscapes in the decor. Various flaking damage to the edges.No longer availableOnline onlyDim. 22cmEstimate: € 25 / 50 -
#71Een lot van 6 oude kloksleutels.
A lot of 6 old clock keys.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#1Een set van 2 heiligenbeelden in biscuit voorstellend Jezus en Maria.
A set of 2 biscuit statues of saints depicting Jesus and Mary.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#108Een grote retro vaas met onderaan een sticker ‘Maredsous’.
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
#95“Don Quichote”. Een gepatineerd gipsen beeldje.
"Don Quixote". A patinated plaster figurine.No longer availableOnline onlyDim. 32cmEstimate: € 25 / 50 -
#22Een lot van 8 Chinese schaaltjes en een kommetje.
A lot of 8 Chinese dishes and a bowl.No longer availableOnline onlyDim. Ø 13 cmEstimate: € 15 / 25