#293Twee rechte pijpjes van gekleurd pijpaarde.
Two straight pipes of colored pipe clay.No longer availableOnline onlyDim. L. 16 cmEstimate: € 20 / 25 -
#226Een paar houten armstoelen met gestoffeerde zitting versierd met plantendecor.
A pair of wooden armchairs with upholstered seats decorated with plant decor.No longer availableOnline onlyDim. 85 x 59 x 50cmEstimate: € 25 / 50 -
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
#217Een eikenhouten halkastje met 1 lade en klep bovenaan.
An oak hall cupboard with 1 drawer and flap at the top.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 57 x 37cmEstimate: € 20 / 30 -
#286Nilos Paris. Een theaterkijker.
Nilos Paris. A theater viewer.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#167Een lot van 3 Imari sierbordjes
A lot of 3 Imari decorative platesNo longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#188“L’Amandinoise Paradise”. Een lot van 4 porseleinen borden.
“L'Amandinoise Paradise”. A lot of 4 porcelain plates.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#92Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, nr 378, periode 1972/1979.
A Hummel figurine, no. 378, period 1972/1979.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#156Een lot van 2 wanddecoratie hoofden uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#126Een kunststoffen beeldje van een dronken schipper.
#56Een blauw-wit Delfts porseleinen kaarsenhouder.
#238Een staande klok in een eiken kast met meerdere beschadigingen, het glazen ruitje is gebroken, de klok zelf is gedeukt en mist een wijzer en de slinger is niet origineel.
A grandfather clock in an oak case with multiple damages, the glass window is broken, the clock itself is dented and missing a hand and the pendulum is not original.No longer availableOnline onlyDim. 209 x 45 x 26 cmEstimate: € 40 / 60