#162SwarovskiEen lot van 5 Swarovski beeldjes, een neushoorn, een beertje, een muis en twee varkentjes, allen gemerkt.
#106Een lot van 8 doosjes met medailles en herdenkingsmunten, verguld en verzilverd. Medio ‘58.
#306Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
#131Twee Thaise tempelwachters in messing.
Two Thai temple guards in brass.No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#211Een houten voetbankje met geborduurde bekleding en rozendecor.
A wooden footstool with embroidered upholstery and rose decor.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 30 -
#250Boch FrèresEen aardewerken Art Deco schaal, azuurblauw, gemerkt.
An earthenware art deco plate, skyblue. Marked.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#180Een Art Deco marmeren briefkaarthouder.
An Art Deco marble postcard holder.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 30Estimate: € 35 / 70 -
#133Een modern cd-rek met granieten zijkanten en metalen leggers.
#77Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, nr 337, periode 1972/1979.
A Hummel figurine, no. 337, period 1972/1979.No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#252Booms GlasEen Booms vaasje met vergulde versiering, vermoedelijk manco deksel.
Glass vase with gilt decoration, originally there may have been a lid.No longer availableOnline onlyDim. 16 x Ø17cmEstimate: € 10 / 20