Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een pillendoosje van kobaltblauw en verguld porselein met een handgeschilderd decor op het deksel en een dekseldoosje van meerkleurig Parijs’ porselein.
Een pillendoosje van kobaltblauw en verguld porselein met een handgeschilderd decor op het deksel en een dekseldoosje van meerkleurig Parijs’ porselein.

Een pillendoosje van kobaltblauw en verguld porselein met een handgeschilderd decor op het deksel en een dekseldoosje van meerkleurig Parijs’ porselein.

Boîte à pilule en porcelaine bleue cobalt et dorée à décor peint à la main, ainsi qu’une petite boîte en porcelaine de Paris polychrome.
SKU: 0702170048.
Category: Uncategorized.
Auction day: 7 February 2017 19:00
Catalogue #48
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #615

    “Stad bij het water”. Houtskool en waterverf op papier. Draagt een handtekening: Vreedenburgh.

    “Ville au bord de l’eau”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Vreedenburgh.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #562

    “Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.

    “Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.
    No longer available
    Dim. 54 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #599

    “Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.

    “Paysage montagneux”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Chantemein.
    No longer available
    Dim. 27 x 40 cm
    Estimate: € 120
  • #620

    “Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.

    “Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #839

    Dienblad van gelakt plaatijzer met een Empire schildering van een vrouw en kind op houten staander.

    Plateau en tôle laquée représentant une femme et un enfant de style Empire. Sur base en bois.
    No longer available
    Estimate: € 110 / 130
  • #440

    “Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.

    “Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #625

    “Vee bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.

    “Bétail près d’une ferme”. Huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #796

    Een piëdestal van gedraaid hout.

    Piédestal en bois tourné.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #746

    Een eikenhouten hallbank.

    Banc de vestibule en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #569

    “Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.

    “Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #646

    Een eikenhouten kloostertafel.

    Table de réfectoire en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #826

    Een gefineerde salontafel met octogonaal blad op centrale poot, eindigend in vier leeuwenpoten.

    Table de salon en bois de placage à tablette octogonale sur pied central terminant en quatre griffes de lion.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #825

    Een paar Naamse stoelen van gesculpteerd notenhout met rieten zit. Tijdperk Lodewijk XV.

    Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #370

    Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 210 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #572

    “Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd Chun. Chinese School.

    “Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée Chun. Ecole chinoise.
    No longer available
    Dim. 51 x 69 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #629

    “Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62

    “Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.
    No longer available
    Dim. 43 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #830

    Een Chinese sokkel met marmeren blad.

    Socle chinois à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #756

    Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.

    Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #606

    Een maanvormig eikenhouten consoletafeltje met twee scharnierende schuiven. Lodewijk XVIde stijl.

    Console en demi-lune en chêne. Deux tiroirs à charnières. Style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 160
  • #520

    “Landschap bij zonsondergang”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Dijkstra.

    “Paysage au crépuscule”. Pastel sur papier. Porte une signature: Dijkstra.
    No longer available
    Dim. 42 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #435

    “Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.

    “Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #574

    “Symbolistisch werk”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geon en gedateerd 1963.

    “Composition symboliste”. Huile sur toile. Signée Geon et daté 1963.
    No longer available
    Dim. 89 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #445

    “Wilde kastanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Linschoten.

    “Châtaigne”. Huile sur panneau. Signé: Linschoten.
    No longer available
    Dim. 39 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #610

    “Bruggetje te Rotterdam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mastenbroek.

    “Petit pont à Rotterdam”. Huile sur toile. Porte une signature: Mastenbroek.
    No longer available
    Dim. 29 x 41 cm
    Estimate: € 600 / 800

Other lots in this auction

  • #320

    Een eikenhouten rolbureau met opzet.

    Bureau à cylindre en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #568

    Chinese houtsculptuur met personages.

    Sculpture en bois aux personnages. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #575

    Een mandvormige jardinière van meerkleurig porselein met een decor van drie klimmende kinderen en druiventrossen in hoogreliëf. Oostenrijk.

    Jardinière en forme de panier en porcelaine polychrome à décor de trois enfants grimpants et de grappes de raisins en relief. Autriche.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #686
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 208 x 292 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #740

    Een lot textiel bestaande uit een gilet, een sjaal en een grote plooirok met bloemmotief uit Hongarije. Evenals een Centraal-Europese kussensloop en een tapijtje van geweven wol.

    Ensemble de textiles comprenant une veste, un châle et une grande jupe à plis à décor de fleurs de l’Hongrie. Ainsi qu’une taie central européenne et un petit tapis en laine tissé.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #196

    Een grote credenza van gesculpteerd eikenhout, de twee paneeldeuren versierd met portretten in profiel en eronder drie laden.

    Grande crédence en chêne sculpté, les deux portes pleines décorées de portraits en profil. Trois tiroirs vers le bas.
    No longer available
    Dim. b: 172 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #614
    Felix (?) Stappaerts

    “Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling.

    “Marine aux voiliers de pêche à la couchée du soleil”. Huile sur toile. Signée. Une réparation.
    No longer available
    Dim. 100 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #693

    “Danseres”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel in art decostijl.

    “Danseuse”. Sculpture art déco en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #677

    Een Chinese aardewerken vaas en een polychrome gemberpot, beide met gelijmd deksel en onderaan gemerkt.

    Vase en faïence de Chine et un pot à gingembre polychrome. Couvercles recollés. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. H. 40 & 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #628

    Een zittende Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Guanyin assis en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #493

    Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Bouddha assis en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #649

    Een lot verzamelalbums van het tijdschrift Robbedoes. Nrs. 133 - 144 & 145 - 150. Jaren ‘70.

    Lot d’albums du magazine Robbedoes. Numéros 133 - 144, 145 - 150. Années ‘70.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More