Similar lots by type
-
#358
Een glazen presse-papier met blauwe inclusies, versierd door Octave Landuyt en gesigneerd en gedateerd onderaan. Gebarsten.
Un presse-papier en verre à inclusions bleues, décoré par Octave Landuyt et signé et daté en bas. Craquelé.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#408
Een lot Chinees blauw en wit porselein. Vier bordjes en twee bowls. Kleine letsels.
Lot de porcelaine chinoise bleue et blanche. Quatre assiettes et deux bols. Dégâts mineurs.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#58
“Collection des Mémoires relatifs a ‘l Histoire de France”. A. Petitot et Monmerqué. Drieëndertig delen. Reeks niet volledig. Enkele ruggen beschadigd en enkele kaften los.
Collection des Mémoires relatifs à L Histoire de France. A. Petitot et Monmerqué. Trente-trois volumes. Série incomplète. Quelques épines abîmées et certaines couvertures desserrées.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#368
Een serveerbestek (2 delig) van verzilverd metaal en been (Pypers-Ramboux) en een vierdelige geboorteset van verzilverd metaal (Tilquin). Beide in oorspronkelijk etui.
Une coutellerie de service (2 pièces) en métal argenté et os (Pypers-Ramboux) et un ensemble de naissance en quatre pièces en métal argenté (Tilquin). Les deux dans leur écrin d'origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#651
Een koperen klaroen van de Pakistaanse Special Forces Group.
Un clairon en laiton du Pakistan Special Forces Group.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 35/40 -
#689Anna Boch
“Boslandschap”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd.
Paysage forestier . Huile sur tableau de peintre. Signée et datée.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#88
“Alle de wercken van Jacob Cats.” In twee delen. Bezorgd door Dr. J. van Vloten met ruim 400 platen op staal gebracht door J.W. Kaiser. Gedateerd 1862. Zwolle, de erven J.J.Tijl.
Alle de wercken van Jacob Cats. En deux parties. Livré par le Dr J. van Vloten avec plus de 400 planches sur acier apportées par J.W. Kaiser. Daté de 1862. Zwolle, les héritiers J.J.Tijl.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#181Ons Volk
Ingebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.
Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#385Emporia Armani Ar-O259
Een herenhorloge met lederen band (zeer gedragen).
Une montre pour homme avec bracelet en cuir (bracelet usé).No longer availableEstimate: € 40/50 -
#381
Een lot van vier grote en drie kleine koperen plafonnières in de vorm van gebladerte met porseleinen bloemetjes. Kleine manco’s.
Lot de quatre grands et trois petits plafonniers en cuivre en forme de feuillage avec des fleurs en porcelaine. Petits défauts.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#373
Vier art nouveau voorwerpen. Twee theeglazen met verzilverde houders en geslepen glas, gemerkt WMF, een horlogehoudertje van brons, een schaaltje met personage.
Quatre objets Art Nouveau. Deux verres à thé avec supports en métal argenté et verre taillé, marqués WMF, un support de montre en bronze, un bol au personnage.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#18
Een album met een gevarieerde verzameling oude wenskaarten.
Un album avec une collection diversifiée de vieilles cartes de voeux.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#447
Een lot van drie vaasjes (1 Gouda, 1 Belgisch aardewerk, 1 met een kever in reliëf) en een beeldje van aardewerk, gesigneerd Lucia Fuente (?).
Un lot de trois vases (1 Gouda, 1 poterie belge, 1 avec un scarabée en relief) et une statue de poterie, signée Lucia Fuente (?).No longer availableEstimate: € 25/35 -
#363Mattew Norman
Een messingen tafelklokje met geslepen glazen zijden. Onderaan gemerkt “Swiss made”. Met tweezijdige sleutel.
Petite horloge de table en laiton aux côtés en verre taillé. Marque “Swiss made”. Clé double face.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#417
Vier boeken. Pol de Mont. “Modernités. 1880-1898”. Ed. Hilarius, Almelo. Georges Rodenbach. “Bruges-la-Morte”. Flammarion Paris. Ill. Similigravures Petit & Cie. Ernest Claes. “Leuven O Dagen Schone Dagen”. Ed. Standaard 1958, met gesigneerde opdracht van Ernest Claes. The Studio. “A Record of Art in 1898”. Alle met slijtage.
Quatre livres. Pol de Mont. Modernités. 1880-1898 . Ed. Hilarius, Almelo. Georges Rodenbach. Bruges-la-Morte . Flammarion Paris. Ill. Similigravures Petit & Cie . Ernest Claes. Leuven O Dagen Schone Dagen. Ed. Standard 1958, avec dédicace signée par Ernest Claes. The Studio. A Record of Art in 1898. Usures.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#787
Een gietijzeren kolenbak.
Une boîte à charbon en fonte.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#161
Een ovale jardinière van meerkleurig barbotine, geflankeerd door kinderfiguren. Barst over de onderkant.
Une jardinière ovale de barbotine multicolore, flanquée de figures d'enfants. Fissure sur le fond.No longer availableDim. b: 53 cmEstimate: € 160/180 -
#332Jaak Van Dijck
“Landschap met bomen, getiteld De Poort”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage aux arbres intitulé De Poort. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#163Jean Boyer, Limoges
Een groot servies van wit porselein versierd met een vergulde bladguirlande. 36 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 kopjes en schoteltjes, twee lage en een hoge gebakschotel, twee gedekte groenteschalen, 8 schotels van diverse grootte en vorm, 2 sauskommen, 1 slakom, 1 soepterrine. Alle gemerkt en als nieuw. We voegen er een snoepschaaltje met een ander decor aan toe.
Un grand service en porcelaine blanche décoré d'une guirlande de feuilles dorées. 36 assiettes plates, 12 assiettes profondes, 12 assiettes à dessert, 12 tasses et soucoupes, deux plats de pâtisserie basse et haute, deux plats de légumes couverts, 8 plats de différentes tailles et formes, 2 bols à sauce, 1 saladier, 1 soupière. Tous marqués et comme neufs. Nous ajoutons un plat de bonbons avec un décor différent.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#222
Een barokke spiegel.
Un miroir baroque.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 450/500 -
#550
Een Louis-Philippe buffetkast met twee deuren en twee laden.
Un buffet Louis-Philippe à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 30/50 -
#308
Een staande Thaise Boeddha van een koperlegering. Gaten in de voeten.
Un bouddha thaï debout en alliage de cuivre. Trous dans les pieds.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200/300 -
#175
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met malachiet.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de malachite.No longer availableDim. 11,28 gEstimate: € 180/250 -
#525
Een houten beeld van een hoogwaardigheidsbekleder. Sporen van polychromie. Chinees werk.
Une statue en bois d'un dignitaire. Traces de polychromie. Travail chinois.No longer availableDim. H. 31,5 cmEstimate: € 100/140 -
#42Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
Twee kleurenetsen met zichten op Antwerpen. Beide Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 161/350 & 204/350.
Deux gravures en couleur avec vue sur Anvers. Les deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées 161/350 & 204/350.No longer availableDim. 36,5 x 49,5 & 42,5 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#458Val St. Lambert
Een reeks van zes kleurloos kristallen cognacglazen met gegraveerd decor ‘LJ’ in een lauwerkrans. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de six verres à cognac en cristal incolore avec une décoration LJ gravée dans une couronne de laurier. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/60 -
#97Elbogen, Austria
Een visservies van wit porselein, met een Lodewijk XV-rand in reliëf en met een polychroom decor van diverse vissen en bloemen. Grote dienschotel, gedekte groenteschaal, sauskom en 12 borden. Sommige stukken gemerkt. Omstreeks 1900.
Un poisson en porcelaine blanche serti d'un bord Louis XV en relief et d'un décor polychrome de divers poissons et fleurs. Grand plat de service, plat de légumes couvert, bol à sauce et 12 assiettes. Quelques pièces marquées. 1900.No longer availableEstimate: € 100/120