Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een plaasteren fallusbeeld, achteraan gemerkt 1994 G Jolliffe, AT&TV Munchen. Met demonteerbaar dienblad.

Een plaasteren fallusbeeld, achteraan gemerkt 1994 G Jolliffe, AT&TV Munchen. Met demonteerbaar dienblad.

A plaster phallus statue, marked on the back 1994 G Jolliffe, AT&TV Munich. With a detachable tray.
Dim. h 73 cm
SKU: 2908230486.
Categories: Beeld, XXe eeuw.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #486
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #626

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #795

    Een messing lampvoet in Hollywood Regency-stijl met groen stoffen kap.

    A brass lamp base in Hollywood Regency style with a green fabric shade.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216
    H. De Cuyper

    “Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.

    "Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #497

    Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.

    Une statue africaine en bois avec trois personnages assis les uns sur les autres.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #776

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #416

    Een koperen kandelaar gemonteerd als lamp.

    A copper candlestick converted into a lamp.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #726
    Worcester

    Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.

    A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #586
    Robert Van de Velde
    Period: 1895-1978

    “Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.

    "Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #271
    Viners of Sheffield

    Een zilveren thee en koffieset met melkkan en suikerpot. Makers mark “Sheffield 1931, Viner’s Ltd Emile Viner”.

    A Silver tea-and coffee set with milk jug and sugar bowl. Maker’s mark “Sheffield 1931, Viner’s Ltd Emile Viner”.
    No longer available
    Dim. 22cm x 1740g
    Estimate: € 600 / 800
  • #608

    Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).

    A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #794

    Een klein bloempotje met het motief van vogels en vlinders gemerkt Herend en hierbij toegevoegd een bonbonniere in de vorm van een ei en gemerkt Haas & Czjzek S.A.

    A small flowerpot with a motif of birds and butterflies marked Herend, accompanied by an egg-shaped bonbonniere marked Haas & Czjzek S.A.
    No longer available
    Dim. h 9.5 Ø11.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #521

    “Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Shepherd". A brown patinated zamak sculpture on a marble base.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #245
    Zukov

    Een vintage mid-century design bloemenkroonluchter uit chroom met drie lichtpunten en melkglas kappen. Expo ‘58 stijl, door Zukov.

    A vintage mid-century design flower chandelier in chrome with three light points and frosted glass shades. Expo '58 style, by Zukov.
    No longer available
    Dim. 40 x 50cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #565

    Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .

    An English mahogany breakfront bookcase in two parts with four doors and two drawers.
    No longer available
    Dim. 201 x 110 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #618

    “De Buildrager”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel, met opschrift “Dank U Professor”. Naar werk van Constantin Meunier.

    "The Construction Carrier". A bronze sculpture on a marble pedestal, with the inscription "Thank You Professor". Inspired by the work of Constantin Meunier.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #591

    Een gebeeldhouwd houten pleurante.

    A carved wooden pleurant.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #611

    Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.

    A pair of multicolored pottery Staffordshire dogs.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #554

    Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

    A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #616
    Lamb Manchester

    Een hout gesculptuurde bureautafel met in het oppervlak ingewerkt leder. 1 lade. Vroeg 20e eeuw, gemerkt Lamb Manchester. Detail ladekant randje manco.

    A wooden sculpted desk table with leather embedded in the surface. 1 drawer. Early 20th century, marked Lamb Manchester. Detail: missing edge on drawer side.
    No longer available
    Dim. 73 x 106 x 55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #605

    Een kleine commode in Lodewijk XV stijl. Dubbel gebogen front met drie laden, marmeren blad, gemarquetteerde versiering.

    A small commode in Louis XV style. Double curved front with three drawers, marble top, marquetry decoration.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #675

    Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.

    Six wooden chairs with upholstered seats. Regency period.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 220
  • #607

    Een tafellamp met zware granieten voet.

    A table lamp with a heavy granite base.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #625

    Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...

    A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
    No longer available
    Dim. 73 x 135 x 135 cm
    Estimate: € 750 / 1250
  • #558

    Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).

    Four garden vases of sculpted stone. Thirties.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #709
    Elysé Schuermans
    Period: °1938

    “Bomenrij in de winter met ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.

    "Row of Trees in Winter with Setting Sun". Oil on panel. Signed on the bottom right.
    No longer available
    Dim. 31 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #229
    Gaby De Pauw

    ‘Winterzicht bij nachtelijke hemel’, olieverf, getekend De Pauw.

    "Winter view under a nocturnal sky", oil painting, signed by De Pauw.
    No longer available
    Dim. h 24 x b 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #250

    Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.

    An 18 carat yellow gold pocket watch.
    No longer available
    Dim. bruto: 32,15 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #22
    Arsène Kennis
    Period: 1888 - 1973

    Parkzicht bij herfst, olieverf op het paneel.

    Park View in Autumn, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #562
    Scailmont

    Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.

    Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #664
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Vrouw met bandana”. Een mixed print op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 89/100.

    "Woman with Bandana". A mixed print on paper. Outside the image, it is signed and numbered 89/100.
    No longer available
    Dim. 71 x 47cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #782
    Jack Paredis
    Period: 1912-1991

    “Maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. 2 kleine letsels.

    "Moonlight". Oil on canvas. Signed lower right. Minor damage.
    No longer available
    Dim. 50x45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #569
    Period: 1863 - 1949

    “Koeien bij de Drenkplaats”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.

    "Cows at the Watering Place". Oil on panel. 19th century.
    No longer available
    Dim. 42 x 36,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #437
    Coca Cola

    Een retro Coco Cola lichtreclame.

    A retro Coca Cola neon sign.
    No longer available
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #786
    H. Bequet Quaregnon

    Een set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.

    Set of four polychrome earthenware pieces, including two bowls, a jug and a box in the shape of a guitar. With gilded edge. 1950s. Minimal wear, large bowl with flake on the edge.
    No longer available
    Dim. H: 5-27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #544
    Pablo Picasso

    ‘Picador, femme et cheval’, een linosnede aan de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.

    "Picador, woman and horse," a linocut by Pablo Picasso, dated 1954.
    No longer available
    Dim. 24x28 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #261
    Makkum

    Een porseleinen sierbord. Gemerkt “Makkum”.

    A porcelain decorative plate. Marked "Makkum".
    No longer available
    Dim. Ø36cm
    Estimate: € 25 / 30
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More