Other lots in this auction
-
#200
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,27 ct.
Toi et Moi . Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants et baguettes d'un poids combiné de ± 2,27 ct.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#526
Een antiek geweven tapijt in de geest van Aubusson.
Un tapis ancien tissé dans l'esprit d'Aubusson.No longer availableDim. 300 x 210 cmEstimate: € 200 / 300 -
#225
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale druppelvormige diamant van ± 1,01 ct. H. VSI. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central en forme de larme de ± 1,01 ct. H. VSI. Et de diamants d'un poids combiné de ± 0,53 ct.No longer availableDim. 4,19 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#498
Een gesculpteerd houten masker. Senufo, Ivoorkust.
Un masque en bois sculpté. Senoufo, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 65 / 80 -
#767
Een klein metalen theepotje, versierd met tekens en bloesems in reliëf. Onderaan gemerkt.
Une petite théière en métal, décorée de personnages et de fleurs en relief. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 40 -
#307
Een lot van negen verschillende wandelstokken, waarbij enkele met been en hoorn.
Lot de neuf cannes différentes, certaines avec os et corne.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#678
Een Chinees porseleinen schaal.
Un plat en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#184Leo SteelPeriod: 1878-1938
Een paar grote portretten van een gedecoreerde man in uniform en zijn echtgenote. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1923. Schoongemaakt en opnieuw ingelijst.
Quelques grands portraits d'un homme décoré en uniforme et de sa femme. Huile sur toile. Signé et daté 1923. Nettoyé et rencadré.No longer availableDim. 75 x 56 cmEstimate: € 500 / 700 -
#94E. Jacobs
“De brief”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La lettre . Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#180
“St. Gaudens 1924”. Een gouden munt van 900‰.
St. Gaudens 1924 . Une pièce d'or de 900 ‰.No longer availableDim. Ø 34 mm 33,40 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#46
Een klein eikenhouten eendeurskastje op sledepoten.
Une petite armoire à une porte en chêne sur patins.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 50 -
#219L. Vanaerschot
“Zicht op het park Rivierenhof te Deurne”. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1956.
Vue sur le parc Rivierenhof à Deurne . Signé et daté 1956 au dos.No longer availableDim. 88 x 127 cmEstimate: € 200 / 240