Similar lots by type
-
#673Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#601Een meerkleurig porseleinen Guan Yin met zestien armen.
Une porcelaine multicolore Guanyin avec seize bras.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 180 / 240 -
#726Een gebeeldhouwde en groengepatineerde zuilvormige piëdestal.
Un piédestal en forme de colonne sculptée et patinée verte.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80 / 100 -
#631Barreau“Classicistisch vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld. Met inscriptie ‘Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865.
“Femme classique”. Statue en bronze. Inscrit “Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865”.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#608Gietijzeren kindje met vlinder.
Enfant au papillon en fonte.No longer availableEstimate: € 600 / 650 -
#590Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.
Un Bouddha thaï sculpté en bois patiné.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#593“Diana”. Een gegoten tuinbeeld.
Diana . Une statue de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 138 cmEstimate: € 500 / 800 -
#697Florence - Capodimonte“Dame met kruik en bloemen”. Een beeld van kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1982.
Dame avec cruche et fleurs . Une statue en plastique d'après un dessin de Guiseppe Armani. Marquée et datée de 1982.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#643Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
Ornement de jardin rectangulaire, partiellement en granit poli.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#693“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#641Drie terracotta paarden in de geest van de Tang-periode. Twee oortjes manco.
Trois chevaux en terre cuite dans l'esprit de l'époque Tang. Deux oreilles manquent.No longer availableDim. h: 30 - 36 cmEstimate: € 180 / 240 -
#241Albert PoelsPeriod: 1903-1984Een bas-reliëf van geglazuurd terracotte, ontworpen voor Drukkerij Blondeel. Kasterlee, 1978. Gemonogrammeerd.
Un bas-relief de terre cuite à glaçure, conçu pour Drukkerij Blondeel. Kasterlee, 1978. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#583Een kubus van grijs marmer.
Cube en marbre gris.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#553Een wit marmeren tuinbankje op twee poten.
Petit banc de jardin en marbre blanc sur deux pieds.No longer availableDim. 47 x 92 cmEstimate: € 200 / 240 -
#573Een arduinen console in drie vlakken.
Console à trois surfaces en pierre de taille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 30 / 50 -
#580Een gebeeldhouwd houten Boeddhahoofd.
Une tête de Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#713Een Boeddhistisch beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.
Une statue bouddhiste en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#518“Abstract”. Een zwartgepatineerd beeld van terracotta. Onderaan gemonogrammeerd ‘HH’ (voor Hartung?) en genummerd.
Abstrait . Une statue en terre cuite patinée noire. Monogrammée HH (pour Hartung?) Et numérotée en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 220 / 240 -
#538M. Dolfi“Vrouw met kruik op kameel”. Een beeld van gepatineerd brons en gesculpteerd albast. Manco’s en restauraties aan het albast. De groen marmeren sokkel gebroken.
Femme avec un pot sur un chameau . Une sculpture en bronze patiné et albâtre sculpté. Des manquants et des restaurations sur l'albâtre. Base en marbre vert cassé.No longer availableDim. h: 50 cm (zonder sokkel)Estimate: € 150 / 250 -
#633Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460 / 480 -
#563“Knielend naakt”. Een beeld van wit marmer.
“Nu agenouillé”. Sculpture en marbre blanc.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#762Een gepolychromeerd houten gans.
Une oie en bois polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#521Een golvend deels geglazuurd aardewerken kunstwerkje. Gesigneerd ‘Fritz Wotruba’.
Une œuvre d'art en faïence ondulée partiellement émaillée. Signée Fritz Wotruba .No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 220 / 240 -
#721Twee Boeddhistische messingen beeldjes. Het grootste met kleine manco.
Deux figurines bouddhistes en laiton. La plus grande avec un petit défaut.No longer availableDim. h: 12 & 23 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#730Twee verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein, beide gemonteerd als lampenvoet.
Deux vases différents en porcelaine chinoise multicolore, tous deux montés comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 50 & 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 750 / 850 -
#33Een messingen schemerlamp op drie klauwpootjes en met verstelbare kap. Empirestijl.
Lampe de table en laiton sur trois pieds griffes et avec abat-jour réglable. Style Empire.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#517Een witgepatineerd aardewerken beeldje op marmeren sokkeltje. Achteraan gemonogrammeerd ‘O.Z.’ Barst in het sokkeltje.
Statue en faïence patinée blanche sur socle en marbre. Monogrammée O.Z. Fissure dans la base au dos.No longer availableDim. h:31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#258Een art nouveau siercoupe van aardewerk, in brons gezet.
Un bol décoratif Art nouveau en faïence, serti en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 140 -
#263Steiff‘Arco’ & ‘Lummy’. Twee pluchen ijsbeertjes. Nieuwstaat.
Arco & Lummy . Deux ours polaires en peluche. État neuf.No longer availableDim. h: 10 & 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#78ErcuisEen koffie-en theeservies van verzilverd metaal in Victoriaanse stijl. Koffie-en theepot, melkpot en suikerpot. Gemerkt. Als nieuw.
Service à café et à thé de style victorien en métal argenté. Café et théière, pot à lait et sucrier. Marqué. Comme neuf.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#482Want Benny“De cipiers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
Les gardiens . Huile sur panneau. Signée et datée '94.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#327Een Wajangpop van been.
Une poupée Wayang en os.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#402Een paar eikenhouten ornamenten met getorste zuiltjes in Renaissancestijl (H. 135 cm) evenals twee gebeeldhouwde barokornamenten met vruchten (L. 179 cm).
Paire d’ornements en chêne aux colonnettes torses de style Renaissance (H. 135 cm). Ainsi que deux ornements baroques sculptés décorés de fruits (L. 179 cm).No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#422Een Chinees foto-album met zwartgelakte houten kaft, versierd met een parelmoeren decor.
Un album photo chinois avec un couvercle en bois laqué noir, décoré d'un décor de nacre.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#302Een lot glaswerk, bestaande uit drie schenkkannen, twee karaffen zonder dop en een punchbowl zonder lepel (schade aan de voet). We voegen er een kristallen drageoir aan toe.
Lot de verrerie composée de trois cruches, deux carafes sans bouchon et un bol à punch sans cuillère (dommage à la base). On y ajoute un tiroir en cristal.No longer availableDim. h: 16 - 34 cmEstimate: € 100 / 120

