#25Pazuki London
Deux châles différent en laine, rayon, mohair, cuir et soie dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 13 en 140 x 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#201
Griekse godin. Bronzen beeld naar het classicisme.
#69Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Burchtgracht”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
#98
“Grieks tafereel”. Een porseleinen groep. Eén vleugeltje manco.
#626Meshed
#696
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#110
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’aigue-marine taillée en briolette ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 900 / 1000 -
#714
Een lot van vijf antieke spoelen.
#171
Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.
#11
#292Carl Berckmans
16 boeken over wetenschap en industrie. M. Christian. “Traité de Mécanique Industrielle”. Delen 1 (2 maal) , 3 en “Planches”. Ed. Bachelier, Paris, 1822. In-4°, behoorlijke staat. Eric Gerard. “Leçons sur l’Electricité”. 2 delen. Ed. Gauthier-Villars & Fils, Paris & Léon de Thier, Liège 1891. En 10 andere.
16 livres sur les sciences et l’industrie. M. Christian. “Traité de Mécanique Industrielle”. Parties 1 (2 maal) , 3 et “Planches”. Ed. Bachelier, Paris, 1822. In-4°, état convenable. Eric Gerard. “Leçons sur l’Electricité”. 2 vol. Ed. Gauthier-Villars & Fils, Paris & Léon de Thier, Liège 1891. Et 10 autres.No longer availableEstimate: € 200 / 300