Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een plaasteren wandreliëf in de vorm van een putto.

Een plaasteren wandreliëf in de vorm van een putto.

Un relief mural en plâtre en forme de putto.
Dim. l : 80 cm
SKU: 2202220121.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #541

    Een paar grote balustervazen van Chinees aardewerk met decors van bloesems en vogels in cartouches.

    Une paire de grands vases balustres en faïence de Chine à décors de fleurs et d'oiseaux dans des cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #626

    Fauteuil à la reine, gebeeldhouwd in Régencestijl.

    Fauteuil à la reine, sculpté dans le style Régence.
    No longer available
    Dim. H:103cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #700

    Een groot lot fantasiejuwelen allerlei. Waaronder halssnoeren, broches, ringen e.a.

    Un grand lot de bijoux fantaisie en tout genre. Y compris colliers, broches, bagues et autres
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #588
    Daum, France

    Een vijfhoekige vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Vase pentagonal en cristal incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #186

    Een tweeledige vitrinekast met onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Het geheel rijkelijk versierd met gebeeldhouwde bloemen, vruchten en leeuwenkoppen.

    Vitrine à deux corps, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs. Le tout richement sculpté avec fleurs, fruits et têtes de lion.
    No longer available
    Dim. 250x150x54cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #232
    Antoine De Smet

    “Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #173
    Alphonse Henri Nelson
    Period: 1854 - 1919

    Een jongensbuste van groengepatineerd brons op een marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Buste d'enfant en bronze à patine verte sur socle en marbre. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #314
    Michel De Goeye
    Period: 1900 - 1958

    “Visser bij een bolder”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.

    "Pêcheur à une borne". Une gravure. Signé et numéroté 14/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #436

    Een handgeknoopt Tunesisch wolllen tapijt.

    Un tapis tunisien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 299 x 201 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302

    Een goudgepatineerd smeedijzeren luchtertje met drie lichtpunten.

    Lustre en fer forgé patiné or à trois points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #247
    Sculptured arts studio

    “Gesluierde Vestaalse maagd”. Een marmeren buste naar het werk van Rafaelle Monti. Gemerkt.

    "Vierge vestale voilée". Un buste en marbre d'après l'oeuvre de Rafaelle Monti. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #516

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 370 x 257 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More