#416
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje. Enige slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Toute usure.No longer availableDim. 162 x 122 cmEstimate: € 40/50 -
#76
Une paire de sgabellos antiques sculptées, décorées de figures d'hermen à l'arrière.No longer availableDim. H:120cmEstimate: € 250/350 -
#46
Een paar beukenhouten kuipfauteuils.
Une paire de sièges baquets en bois de hêtre.No longer availableDim. H: 74cmEstimate: € 40/60 -
#74Bernard De BruynPeriod: °1923
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#311
Een lot van drie geslepen kleurloos kristallen karaffen.
#318
Een schaaltje en acht snoepjes van gekleurd Muranoglas.
#248
“Missale Romanum”. In leder gebonden en met houten pupiter. 1923.
Missel romain. Reliure en cuir et pupitre en bois. 1923.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#418Nico BurssensPeriod: °1961
Een gestileerde neushoorn.
Un rhinocéros stylisé.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 40/60 -
#422
“Surrealistisch personage.” Houtskool & potlood op papier. Draagt handtekening.
#380
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#188
Een gefineerd gebogen mahoniehouten meubel in Empirestijl met twee deuren en een lade, een groen marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Meuble de style Empire en placage d'acajou galbé à deux portes et un tiroir, tablette en marbre vert et orné de garnitures en bronze.No longer availableDim. 102 x 137 x 62 cmEstimate: € 200/300 -
#676
Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.
Un grand bougeoir en laiton massif à décor gravé.No longer availableDim. h: 142 cmEstimate: € 140/220