#332G. Fynaert
“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Danseuse. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#102Henri (?) ChasselatPeriod: 1813 - 1880
“Jachttafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in het doek. XIXe eeuw.
Scène de chasse. Huile sur toile. Signée. Déchirure dans la toile.No longer availableDim. 90 x 140 cmEstimate: € 200/300 -
#138Delvaux, Bruxelles
Een zwart lederen handtas, model ‘Souvereign’.
Un sac à main en cuir noir, modèle 'Souvereign'.No longer availableEstimate: € 240/260 -
#362
“Intrede van de Mogul”. Miniatuur op ivoor.
#539René Decamp
“Vrouw met kat en spiegel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Femme au chat et au miroir. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 61 x 45 cmEstimate: € 50/80 -
#586
Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje.
#162
Een gebeeldhouwde eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. 80 x 101 cmEstimate: € 60/100 -
#280
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 450/550 -
#255
Een 14 karaats geel gouden fotohanger bezet met een parel.
Un pendentif photo en or jaune 14 carats serti d'une perle.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#391Chris Ferket
“Kindje.” Keramisch werk, blauwgekleurd op arduinen sokkel. Gesigneerd. Met certifcaat.
Bébé. Travail en céramique, coloré en bleu sur un socle en pierre bleue. Signé. Avec certificat.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 150/200 -
#194
“Kardinaal met hondje”. Olieverf op doek in de geest van Marais-Milton. Gesigneerd.
“Cardinal avec chien”. Huile sur toile dans l'esprit du Marais-Milton. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#228
Twee diverse beeldjes van vogels.
Deux figurines d'oiseaux assorties.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 40/50