Other lots in this auction
-
#115
Een paar 14 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 14 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 500/600 -
#788Henri RottiersPeriod: 1880 - 1958
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#673
Een glazen snuffbottle, versierd met een landschapsdecor en koperbeslag. Het dopje van koraal. Onderaan gemerkt.
Un flacon tabatière en verre, décoration d’un paysage et montures en cuivre. Le bouchon est en corail. marque en dessous.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 160/180 -
#682
Een reeks van zes etsen, waaronder Hendrickx, De Bolle, Toussaint, Mara, ...
Un lot de six eaux-fortes, par Hendrickx, De Bolle, Toussaint, Mara, etc.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#65
Een 18 karaats geel gouden art nouveau hangertje bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Petit pendentif en or jaune 18 ct d’époque art nouveau serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 250/300 -
#208Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945
“Terugkeer van de oogst”. Een bronzen groep. Gesigneerd.
“Retour de moisson”. Un groupe en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 800/1000 -
#241Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945
“Rustende boer”. Bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Fermier au repos”. Une statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. 30 x 46 x 15 cmEstimate: € 300/400 -
#377
Een tinnen kantelspiegel.
Un miroir tournant en étain.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#496
Een lage beukenhouten designtafel.
Table de salon design en hêtre.No longer availableDim. 185 x 108 cmEstimate: € 100/180 -
#711
Een Imari schotel met meerkleurig decor van bloemen.
Un plat Imari à décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 20/30 -
#81
Een Napoleon III kolompendule van zwartgelakt hout en verguld messing versierd met marquetterie. Met sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule à colonnes en bois laqué noir Napoléon III, décorations en laiton doré et marqueterie. Avec clé. XIXième siècle.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 200/260 -
#618
Een Franse schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en vlakken van beige marmer. De geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Eind XIXe eeuw. Sleutel, slinger en voorste glas manco.
Pendule de cheminée française en marbre noir aux décorations gravées et aux parties en marbre beige. Cadran émaillé aux chiffres romains. Fin du XIXe siècle. Clé, balancier et verre d’horloge manquent.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/200