Similar lots by type
-
#403
Een moeder en een vader met kinderen en een jonge dame en heer van meerkleurig biscuit. Enkele beschadigingen.
Une mère et un père avec des enfants et une jeune femme et un jeune homme en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#429
Een lot van zeven beeldjes van meerkleurig biscuit. enkele beschadigingen.
Lot de sept statuettes en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#442
Een lot van zeven beeldjes van meerkleurig biscuit. enkele beschadigingen.
Lot de sept statuettes en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#53
Een schouwgarnituur van monochroom wit biscuit met vergulde details in de vorm van een dame, een heer en een groep met een dansend koppel.
Garniture de cheminée en biscuit monochrome blanc aux détails dorés en forme d’une femme, un homme et un groupe de danseurs.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#756
Vier armstoelen van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Quatre fauteuils en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 80/120 -
#268
“De denker”. Een beeld van groengepatineerd brons op arduinen sokkel naar het werk van Aug. Rodin.
“Le penseur”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille d’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200 -
#743
Een partij strips uit de jaren ‘60:- “Buck Danny”. Eén album.- “Lucky Luke”. Twee albums.- “Kari Lente lost het op”. Eén album.- “Suske en Wiske”. Eén album.- “Karl May”. Eén album.- “Bessy”. Negen albums. - “Buffalo Bill”. Twee albums.- “Asterix”. Eén album.- “Jerom”. Zes albums.
Lot de bandes dessinées des années ‘60:- “Buck Danny”. Un album.- “Lucky Luke”. Deux albums.- “Kari Lente lost het op”. Un album.- “Suske en Wiske”. Un album.- “Karl May”. Un album.- “Bessy”. Neuf albums. - “Buffalo Bill”. Deux albums.- “Asterix”. Un album.- “Jerom”. Six albums.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#530
Spiegeltje in een beschilderde omlijsting met twee deurtjes. Versierd met bloemen en vogels en met metalen strips en rozetten. Birmaans werk.
Petit miroir à encadrement formé par deux vantaux peints. Décor de fleurs et d’oiseaux avec des bandes et des rosaces en métal. Travail de la Birmanie.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100/150 -
#635
Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150/250 -
#183
Een bovenkaak van een enorme zaagvis op metalen sokkel.
Scie d’un poisson scie énorme. Sur socle en métal.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 800/1000 -
#275
Een 18 karaats geel gouden ring bezet twee diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een saffier van ± 0,75 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un saphir de ± 0,75 ctNo longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 550/650 -
#8
Een lot van negen schildvormige glasraampjes in diverse kleuren.
Lot de neuf petit vitraux en forme d’écusson. Différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#14
Een rechthoekig salontafeltje van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl. Rieten blad onder glas.
Table de salon rectangulaire en chêne sculpté de style Louis XV. Tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 90 x 55 cmEstimate: € 30/50 -
#407
“De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.
“Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1200/1300 -
#615
“Leeuw”. Een decoratieve foto op plexiglas.
“Lion”. Grande photo sur plexiglas.No longer availableDim. 160 x 120 cmEstimate: € 300/340 -
#367
Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen, waarvan één met messingen montuur, een peper en zoutvaatje, een coupe en een dame van gesatineerd kristal. Grotendeels gemerkt ‘Royal Cristal Rock’.
Lot de cristaux comprenant deux différents vases dont un avec monture en laiton, un poivrier et une salière, une coupe et une statuette de dame en cristal satiné. En grande partie “Royal Cristal Rock”.No longer availableEstimate: € 100/120