Similar lots by type
-
#146
Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Engelse stijl met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. Einde XIXe eeuw.
Buffet en acajou de style anglais, le bas à deux portes pleines sous deux tiroirs. Le dessus ajouré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 150 / 240 -
#156
Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Engelse stijl met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Buffet en acajou de style anglais, le bas à deux portes pleines sous deux tiroirs. Le dessus ajouré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 150 / 240 -
#194
“De wandelaar”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Le baladeur”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#740
Een voetbankje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl en bekleed met naaldwerk. XIXe eeuw.
Banquette en noyer sculpté de style Louis XVI, recouvert de tapisserie. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 54 cmEstimate: € 20 / 25 -
#73
Een oud scheerbekken. XIXe eeuw.
Plat à barbe ancien. XIXe siècleNo longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#176
Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een lade en bovenaan versierd met een rocaille. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines en dessous d’un tiroir, le dessus orné d’une rocaille. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 500 / 800 -
#278Ernest Rancoulet
“L’âge d’or”. Een groep van bruingepatineerd zamak. Gesigneerd. Einde XIXe eeuw.
“L’âge d’or”. Groupe en régule à patine brune. Signé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#382
“Portret van een wassende vrouw”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Portrait d’une laveuse”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#739
Een lot tin, bestaande uit een chocoladekan, een theepotje, een peper-en zoutvaatje en een mosterdpot. XVIIIe & XIXe eeuw.
Lot d’étains comprenant une chocolatière, une théière, une poivrière et une salière et un moutardier. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#204P. Claes
“Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.
“Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.No longer availableDim. 90 x 115 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#129P. Claes
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links onderaan. XIXe eeuw.
“Vaches dans un paysage panoramique”. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 50 x 62 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#746
Een eikenhouten eendeurskastje. XIXe eeuw.
Meuble à une port en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#106
Een eikenhouten tweedeurskastje. XIXe eeuw.
Meuble à deux ports en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#719Delphine Blésin
Vier ovale tekeningen van bloemenranken. Potlood op papier. Allen gesigneerd en gedateerd. Einde XIXe eeuw.
Quatre dessins ovale aux guirlandes de fleurs. Crayon sur papier. Chaque pièce signée et datée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#376
Een mahoniehouten theetafeltje met een getorste poot, eindigend in drie voluten. XIXe eeuw.
Table à thé en acajou sur pied central torsadé terminant en trois volutes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 62 cmEstimate: € 200 / 250 -
#734G. Schmoll, Paris
Een schouwpendule van albast en verguld koper, aan de zijkanten versierd met leeuwenkoppen en bovenaan een siercoupe, getooid met een putto. Het werk gemerkt en met slinger en sleutel. XIXe eeuw.
Pendule en albâtre et cuivre doré. Les côtés décorés de têtes de lion. Ornementée d’une coupe surmontée d’un putto. Le mouvement marqué et avec balancier et clé. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 240 / 300 -
#741
Een achthoekig bord van Imariporselein. XVIIIde eeuw.
Assiette octogonale en porcelaine d’Imari. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#186
Een tweeledige vitrinekast in Napoléon III-stijl met boven- en onderaan één beglaasde deur. XIXde eeuw.
Vitrine à deux corps, le dessus, comme le dessous ouvrant à une porte vitrées. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H 210 cmEstimate: € 400 / 600 -
#136
Een tweedeurskast in Louis-Philippestijl met een lade en doucine en klosvormige hoekstijlen. XIXe eeuw.
Meuble à deux portes ouvrant à un tiroir en doucine. Montants se terminant en toupies. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#327Ruby
“Napoleon & Josephine”. Twee handgeschilderde miniaturen. Gesigneerd.
“Napoléon et Joséphine”. Deux miniatures peintes à la main. Signées.No longer availableDim. 8,5 x 7 & 6,5 x 5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#215
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. H VS I. En robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct. H. VS 1. Et des rubis ayant un poids total de ± 1,04 ct.No longer availableDim. 3,29 gEstimate: € 800 / 1000 -
#388
Twee verschillende vazen, een asbak en een karaf van kleurloos geslepen kristal. Ongemerkt.
Deux vases différents, un cendrier et une carafe en cristal taillé incolore. Sans marques.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#743
“Old timers”. Vier diverse miniatuurauto’s. Twee van Minialux (Frankrijk), één Rio (Italië), een stoommachine van Lesney (Engeland).
“Old timers”. Quatre voitures miniatures diverses. Deux de Minialux (France), une Rio (Italie), un engin à vapeur de Lesney (Angleterre).No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#392
“Stilleven met eieren” & “Hollandse marine” Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
“Nature morte aux oeufs” et “Marine hollandaise”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#742
Een miniatuur met een afbeelding van een paar met een hond. Olieverf.
Miniature représentant un couple avec leur chien. Huile.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#787
Twee diverse sokkeltjes, het ene in Lodewijk XVI-stijl met vergulde monturen, het andere in Engelse stijl met getorste zuiltjes en twee kleine laden.
Deux socles, l’un de style Louis XVI à montures dorées, l’autre de style anglais aux colonnettes torsadées et deux petits tiroirs.No longer availableDim. H. 87 & 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#246
Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.
Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.No longer availableDim. b: 206 cmEstimate: € 150 / 220 -
#22
“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw
“Vierge à l’enfant”. Huile sur panneau. Probablement XVIIIe siècle.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 500 / 600 -
#801
Een ovale spiegel met vergulde lijst, versierd met bloemenmotief in reliëf.
Miroir ovale au cadre doré décoré d’un motif floral en relief.No longer availableDim. 107 x 122 cmEstimate: € 120 / 200 -
#448
Zeven miniatuurauto’s: Cursor Modell 269, “Mercedes Bus 1894” en “Mercedes 540K”, R.W.-Modell, “BMW Dici 1927”, Mini-Mod, “Opel 1924-28”, “Der Trabi by Vitesse, 1989” (doosje). Road Tough Collectable Series, “Mercedes 500 SEL” en “Bmw 325i” (beide in doosje).
Sept voitures miniatures: Cursor Modell 269, “Mercedes Bus 1894” et “Mercedes 540K”, R.W.-Modell, “BMW Dici 1927”, Mini-Mod, “Opel 1924-28”, “Der Trabi by Vitesse, 1989” (boîte). Road Tough Collectable Series, “Mercedes 500 SEL” et “Bmw 325i” (les deux dans leur boîte).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#405
Een 18 karaats geel gouden ring met bijpassende hanger bezet met smaragd gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or jaune 18 ct et pendentif assorti sertie d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 150 / 250