#286Een grote linenpress van mahoniehoutfineer met twee deuren boven vier laden. XIXe eeuw.
Grand linenpress en placage d’acajou à deux corps. Le haut ouvrant à deux portes pleines, le bas à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 241 cmEstimate: € 250 / 400 -
#102“Schepen bij stormweer”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd. In de geest van Louis Meyer. XIXe eeuw.
“Bateaux dans l’orage”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Dans le goût de Louis Meyer. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#577Een Ottomaanse vest met fluweel. XIXe eeuw.
Veste ottomane en velours. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
“Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe au riza en cuivre argenté aux détails émaillés. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#586Een tweeledig buffet van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl, onderaan en bovenaan versierd met twee zuiltjes en bovenaan met twee gevitreerde deurtjes. XIXe eeuw.
Bibliothèque anglaise en placage d’acajou. Le bas ouvrant à deux portes pleines, sobrement incrustées.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 300 / 500 -
#19Vier mahoniehouten stoelen in Engelse stijl, versierd met sober inlegwerk. XIXe eeuw.
Quatre chaises en acajou de style anglais décorées d’incrustations sobres. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#166Een eikenhouten bruidskast. Boven- en benedengordel versierd met gebeeldhouwde bloemen en bloemenkorven. Beide gemoulureerde deuren eveneens versierd met bloemen en koperbeslag. XIXde eeuw.
Armoire de mariage. Le haut et le bas aux fleurs sculptés et corbeilles de fleurs. Les deux portes moulurées également décorées de fleurs et aux serrures et charnières en laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#163Een handkruisboog van mahoniehout met ivoren details. XIXe eeuw.
Petit arbalète en acajou aux détails en ivoire. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#365Een eikenhouten koffer, sober versierd met gesculpteerde wortels en gespen. XIXe eeuw.
Coffre en chêne sobrement décoré de carottes flamandes et de boucles sculptées. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 150 / 200 -
#646Een lage vitrinekast van mahoniehoutfineer, aan weerskanten versierd met een zuiltje. XIXe eeuw.
Vitrine basse en placage d’acajou, les côtés décorés de colonnettes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#779“Heilige Hiëronymus”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
#86Mathews & Co.Een mahoniehouten boekenmolentje op draaiende voet. XIXe eeuw. Gemerkt.
Bibliothèque pivotante en acajou. XIXe siècle. Avec marque.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#350Een mahoniehouten buffet met onderaan twee deurtjes onder een lade en doucine en een opzet, bekroond met een fronton. XIXe eeuw.
#616Een tweeledige Bretoense buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee maal twee deuren. XIXe eeuw.
Buffet breton à deux corps en chêne sculpté ouvrant à deux fois deux portes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#400Een lage eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.
Meuble bas à deux portes en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 133 cmEstimate: € 200 / 240
#71Een lot van vier diverse hoeden en een stola.
Lot de quatre chapeaux et une étole.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#460JBBEen art deco zakhorloge van plaque d’or in werkende staat. Chronograph.
#437Een model van de Eiffeltoren, versierd met kraaltjes.
#136Een staande kapstok van gietijzer in vier niveaus. Beschadiging.
Portemanteau en fonte. Crochets sur trois niveaux. Dégât.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#186Een eikenhouten deegkast in Lodewijk XV-inspiratie met twee paneeldeuren aan de voorzijde en onderaan versierd met een waaier.
Buffet en chêne de style Louis XV. Deux portes moulurées, la ceinture ornée d’un éventail. Tablette abattante.No longer availableDim. b: 132 cmEstimate: € 200 / 300 -
#470Tien verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Dix différents gourmets dont deux aux pendentifs.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#64Cor Van Reken“Rivierlandschap bij volle maan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre au clair de lune”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 100 / 150