Other lots in this auction
-
#162Victor Quienen
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 220 / 260 -
#558
Hofdame met twee kelken van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk.
Une dame d’honneur avec deux calices, en ivoire sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#145
Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met 20 briljantjes en met een centrale saffier van ± 0,45 ct.
Une chaîne en or rose 18 ct et pendentif serti de 20 brillants et un saphir central de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 550 / 650 -
#333A. Cardi
Leeuw van aardewerk op marmeren voetstuk. Gemerkt en Made in Belgium.
Un lion en faïence sur socle en marbre. Marque et fabrication belge.No longer availableDim. L. 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#222J. Decoster
“Schepen aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateaux à la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 62 cmEstimate: € 200 / 250 -
#569
“Uitstap op het strand.” Olieverf op board. Draagt een handtekening. Achteraan toegeschreven aan Henry Saint - Clair.
”Sortie à la plage”. Huile sur carton. Porte une signature. Dédicace au dos, à Henry Saint-Clair.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#58
Een kleine Engelse samovar van verzilverd metaal in Adamstijl. Eind XIXe eeuw. Onderaan gemerkt. Makersmerk A&JZ.
Un petit samovar anglais en métal argenté, style Adam. Fin XIXème siècle. Marque A&JZ sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 85 -
#565
Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.No longer availableDim. 144 x 112 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#376
Een houten piëdestal met twee entretoises. Begin XXe eeuw.
Un piédestal à deux entretoises. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 50 / 80 -
#346
Een oude houten drukrol voor behangpapier, gemonteerd als lamp.
Un ancien rouleau de tapisserie à pression, monté en lampe.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 60 / 100 -
#421
Een klein balustervaasje van gecraqueleerd celadonporselein.
Un petit vase balustre en porcelaine de Céladon craquelée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 55 / 60 -
#714Rioul
“Edel koppel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Couple noble”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 120 / 200