Other lots in this auction
-
#685
Een antieke salontafel met gerainureerde poten met smeedijzeren verbinding.
Table de salon ancien aux pieds rainurés et à entretoise en fer forgé.No longer availableDim. 185 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#164H. Wacker-Elsen
“Visserboten op volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêches en pleine mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 120/200 -
#36
Een aardewerken kruik met twee oren en beslag in de vorm van bladeren.
Cruche en faïence à deux anses et rehaussée de feuillage.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/70 -
#595Artemide Milano
Een staande designlamp van kunststof. Model ‘Chimera’ naar ontwerp van Vico Megistretti. gemerkt.
Lampadaire design en plastique. Modèle Chimera d’après Vico Megistretti. Avec marque.No longer availableDim. h: 185 cmEstimate: € 400/500 -
#545SABA
Een oude radio. Wisselstroom. TypeS41W. Bouwjaar 1930.
Ancienne radio. Courant alternatif. Type S41W. Année 1930No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120/180 -
#516Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 263 x 189 cmEstimate: € 40/60 -
#784
Een presenteervitrine met miniatuur knopen en andere scheepsbenodigdheden.
Vitrine de présentation contenant des miniatures de cordes nouées et autre attributs navals.No longer availableDim. 63 x 94 cmEstimate: € 80/120 -
#161Antonin Mercié
“David”. Bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd en met merk van Barbédienne.
“David”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec la marque de Barbédienne.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 800/1200 -
#718Heubach-Koppelsdorf
Antieke jongenspop met porseleinen hoofd (geen haar). Oude kleding.
Poupée masculine ancienne avec tête en porcelaine (pas de cheveux). Vêtements anciens.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 80/120 -
#682Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
“Rivierlandschap met dorp in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec un village à l’arrière plan”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 80120 -
#167
Allegorische brons op de literatuur, naar J. Moreau. Op houten sokkel.
Bronze allégorique représentant la littérature, d’après J. Moreau. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 300/400 -
#602
Een schedel van een edelhertenbok. Schotland, 1990.
Trophée de chasse d’un faon, avec crâne. Ecosse, 1990.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 150/250