Other lots in this auction
-
#687
Een lot van zeven metalen chocoladevormen, waarbij drie vissen, een kreeft, een kerstman, Sinterklaas en een jongetje. De laatste drie compleet (voor- en achterkant)
Lot de sept moules à chocolat en métal, dont trois poissons, un homard, un père noël, Saint-Nicolas et un garçon. Les trois derniers complets (recto et verso)No longer availableDim. h: 17 - 36 cmEstimate: € 60/100 -
#599Rufin StevensPeriod: 1926 - 2001
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#126
Een notenhouten tweedeursvitrinekast in Hollandse stijl met drie laden onderaan en op leeuwenpoten. XXe eeuw.
Vitrine hollandaise à deux portes en noyer avec trois tiroirs en partie basse et sur pattes de lion. XXe siècle.No longer availableDim. 230 x 195 x 45 cmEstimate: € 200/300 -
#209Bosmans
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#636
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 235 x 135 cmEstimate: € 80/100 -
#354
Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.
Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 40/50 -
#338
“De trouw”. Een groepje van meerkleurig Italiaans kunststof. Met gekroonde N.
"La Fidélité". Un groupe de plastique italien multicolore. Avec N couronné.No longer availableDim. H: 25cmEstimate: € 25/35 -
#243Royal Dux
“Jager met hoorn en honden”. Een blauw-wit en vergulde groep. Gemerkt.
"Chasseur avec corne et chiens". Un groupe bleu-blanc et plaqué or. Avec marque.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/260 -
#181Val Saint-Lambert
Een grote ronde kom van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en “Pièce Unique”. En met label.
Un grand bol rond en cristal taillé, en partie coloré vert dans la masse. Marqué en bas, numéroté et « Pièce Unique ». Et avec étiquette.No longer availableDim. Ø 38 cm, H. 18 cmEstimate: € 1000/1500 -
#264Juliaan SeverinPeriod: 1888-1975
“Fruitboom in bloei op het erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Arbre fruitier en fleur dans la cour". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200/300 -
#368
“Het druivenpersen”. Een groepje van meerkleurig Italiaans biscuit.
« Le pressurage du raisin ». Un groupe de biscuit italien multicolore.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25/40 -
#60
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met saffier en briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de saphir et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,12 gEstimate: € 250/300