Similar lots by type
-
#629Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#693Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#619Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#624Een handgeschilderde Chinese scroll met een landschap en een verhaal. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant un paysage et une histoire. Encre sur papier.No longer availableDim. 121 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#638Een paar balustervormige dekselvazen met een famille-jaunedecor van bloemen en mythische vogels. Omstreeks 1900.
Une paire de vases couvert en porcelaine, de forme balustre à décor floral et d’oiseaux mythiques, famille jaune. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#673Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van een personage op een brug.
Un vase balustre en porcelaine du Japon , décor polychrome et doré d’un personnage sur un pont.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#717Een paar balustervazen van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers. Afwijkende modellen.
Une paire de vases balustre en faïence de Nanking, décor de guerriers.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#683Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met een landschap en een gelukstekst aan de achterkant.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose d’un paysage et un texte porte-bonheur à l’arrière.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#688Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van de keizerlijke hofhouding.
Un vase en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de la cour Impériale.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#618Twee zeshoekige theebussen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kippen in een cartouche op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Deux boîtes à thé en porcelaine de Chine polychrome, décor de poules en cartouche sur fond bleu clair.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 140 / 180 -
#806Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Impérial en cartouches.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#647Een Chinese flacon van kleurloos glas met een bruin-paarse reliëfdecor van een draak en een mythische vogel. De stop van rood dennenhars. Omstreeks 1900.
Flacon chinois en verre translucide avec overlay brun-mauve composant un dragon et un oiseau mythique. Bouchon en résine de pin rouge. Vers 1900.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#407Een paar Huang jiuflesjes met zes kommetjes van blauw en wit Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Recent werk.
Une paire de petites bouteilles Huang Jiu et six bols en porcelaine bleue et blanche de Chine, décor de motifs floraux. Travail récent.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#641Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van paarden en een gedicht op de achterzijde. Onderaan gemerkt en gesigneerd. Eén met kleine restauratie aan de rand. XXe eeuw.
Une paire de vases Chinois en porcelaine à décor de chevaux et avec poème. Signé et marque sous la base. Un vase avec légère restauration du col. XXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#631Een ronde Chinese dekselpot van meerkleurig porselein met een decor van draken en een vlammende parel. Onderaan met Qianlong-merk.
Un pot à couvercle chinois en porcelaine polychrome, décor de dragons et perle enflammée. Marque Qianlong sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#659Een Chinees koffertje van zwartgelakt hout met een verguld deocor en met pootjes in de vorm van drakenkopjes. Met sleuteltje.
Un petit coffre chinois en bois laqué noir , décor doré et pieds en forme de têtes de dragons. Avec clé.No longer availableDim. b: 21,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#622Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#648Een Chinese wierrookbrander van groen agaat, versierd met draken van cloisonné en met kikkers, draken en leeuwen van verzilverd metaal. Omstreeks 1940.
Encensoir chinois, formé par un corps en agate verte, recouvert d’un nombre de décorations en métal argenté en forme de grenouilles, dragons et lions. Vers 1940.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#612Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van vier wijzen en een leeuw. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant quatre sages et un lion. Encre sur papier.No longer availableDim. 108 x 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#469Vier vrouwenbustes en een mannenbuste van gesculpteerd Afrikaans ivoor. We voegen er een Chinees ivoren handvat aan toe.
Quatre bustes de femmes et un buste d’homme en ivoire sculpté. Travail africain. Nous ajoutons une manche en ivoire chinois.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#533Een paar grote kraagvazen van Cantonporselein met een decor van personages.
Une paire de vases à col en porcelaine de Canton, décor de personnages.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 300 / 500 -
#742Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie paar verschillende vazen. Restauraties en barsten.
Un lot de porcelaine de Chine bleue et blanche, comprenant trois paires de vases différents.No longer availableDim. h: 22, 30 & 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#411Een reeks van zes theekopjes met schoteltjes van Chinees porselein met een blauw landschapsdecor. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Naking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. We voegen er een boek over de Geldermalsen aan toe.
Une série de six tasses et soucoupes à thé en porcelaine de Chine, décor de paysage bleu. +- 1750. Origine: le navire “de Geldermasen”, sombré en 1752 et renfloué en 1985. Lot acquis aux enchères “Naking-cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Nous ajoutons un livre en relation avec le “Geldermaalsen”.No longer availableDim. Ø:Estimate: € 100 / 120 -
#754Een Chinese scroll, gouache op zijde, met een afbeelding van een draak. Gesigneerd.
Un scroll chinois représentant un dragon. Gouache sur soie. Signée.No longer availableDim. 45 x 50 cm (Afb.)Estimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#367“De avonturen van Mikkie en Oscar” & “De avonturen van Mikkie in Afrika”. Twee oude strips van omstreeks 1937.
“De avonturen van Mikkie en Oscar” & “De avonturen van Mikkie in Afrika”. Deux anciennes bandes-dessinées, vers 1937.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#360Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 100 / 150 -
#551Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150 / 200 -
#137“Johannes de evangelist”. Een gebeeldhouwd heiligenbeeld met hangconsole.
”Jean L'Evangéliste”. Une statue de Saint sculptée, avec console.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#743Een juwelenkistje van exotisch hout met een marqueteriedecor en met inlegwerk van parelmoer. Binnenin bekleed met glanzend grijs fluweel. Met sleutel. Eind XIXe eeuw.
Boîte à bijoux en bois exotique, décor de marqueteries avec incrustations de nacre. L’intérieur a velours gris perle. Ave sa clef. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 27,5 x 20 cmEstimate: € 80 / 1290 -
#5Een bronzen medaille als souvenir aan de van de Wereldtentoonstelling in Antwerpen in 1930 van atelier Mauquoy.
Médaille en bronze souvenir de l’Exposition Internationale d’Anvers par atelier Mauquoy.No longer availableDim. Ø: 7 cmEstimate: € 25 / 30 -
#242“Havenzicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Illisiblement signé.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#511Een Afrikaans fetisjbeeld van gebeeldhouwd hout met metalen platen en nagels en bovenaan getooid met veren.
Une statue africaine fétiche en bois, plaques de métal et clous, décoration de plumes au dessus.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#63Een mechanisch bronsje in de vorm van een liggende vrouw met wegklapbare gewaden.
Un petit bronze mécanique représentant une femme couchée, vêtements amovibles.No longer availableDim. l: 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#431Villeroy & BochEen vide-poche van meerkleurig aardewerk in de vorm van een papegaai op een blad.
Un vide-poche en faïence polychrome en forme de perroquet sur une feuille.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 32 / 38 -
#464Ludo LaaglandPeriod: 1923 - 2006“Moeder en kind”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 41 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#724Karel J. Van den HeuvelPeriod: 1913-1991“Zittend naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu assis”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100 / 120


