Similar lots by type
-
#338
Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.
Une paire de pots décoratifs en poterie de Torhout, décorés de roses et d'oiseaux en relief. Quelques dommages, une base non d'origine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/100 -
#71
Een paar aardewerken vaasjes. Sung-periode (960 - 1279).
Une paire de vases en faïence. Période Sung (960 - 1279).No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200/300 -
#373
Een baardmankruik van geglazuurd steengoed. XXe eeuw.
Une cruche à l’homme barbu en grès émaillé. XXème siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#6
Twee kleine bijzettafeltjes, waarbij één met vier geglazuurde tegels en het andere met één tegel. Beide op smeedijzeren voet.
Deux petites tables d'appoint, l'une avec quatre carreaux émaillés et l'autre avec un carreau. Les deux sur une base en fer forgé.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 20/40 -
#321
Een krijger van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Un guerrier en faïence émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#323
Een aardewerken vaas, versierd met geometrische motieven.
Un vase en faïence, décoré de motifs géométriques.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#322J. Belarti
Een wandversiering, opgebouwd uit drie geglazuurde tegels in houten kader. Gesigneerd.
Une décoration murale, composée de trois carreaux émaillés dans un cadre en bois. Signé.No longer availableDim. 47 x 16 cm (tegels)Estimate: € 25/35 -
#333Valauris
Een designvaas van meerkleurig aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘Borty’.
Un vase design en faïence multicolore. Marqué et signé Borty .No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#41
Een lot van vier verschillende koffiepotten.
Un grand nombre de quatre cafetières différentes.No longer availableDim. h: 27 - 29 cmEstimate: € 40/50 -
#21Royal Zuid-Holland, Gouda
Een kan van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Smirnag’. Onderaan gemerkt.
Une cruche en poterie multicolore, décorée d'un décor Smirnag . Marquée en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25/40 -
#313
Een paraplubak van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.
Un porte-parapluies en faïence flamande vernissée multicolore.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40/60 -
#374
Een baardmankruik van geglazuurd steengoed. XXe eeuw.
Un pichet baardman en grès émaillé. XXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#287
Een optocht van vijf mannen met hoeden. Bronzen groep.
Une procession de cinq hommes avec des chapeaux. Groupe en bronze.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60/100 -
#103
Lot Franstalige stripverhalen. Asterix, Les 4 As, Le Chat, Achille Talon, Yakari e.a.
Lot d’albums de bandes dessinées en Français. Astérix, Les 4 As, Le Chat, Achille Talon, Yakari e.a.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#189Hendrick Vader
“Binnenhalen van de visvangst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
L’entrée de la pêche . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 1000/1500 -
#134Henriette Daenen
“Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
Roses . Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 80 x 35 cmEstimate: € 100/150 -
#400
Een porseleinen frenologiebuste.
Un buste de phrénologie en porcelaine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#180
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale saffier van +- 1,60 ct.
Une bague en or jaune 14 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et d'un saphir central de + - 1,60 ct.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#263
“Dame met hoed”. Een gesculpteerd albasten buste op zwart marmeren sokkel. Begin XXe eeuw.
Dame au chapeau . Un buste en albâtre sculpté sur un socle en marbre noir. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/250 -
#171
“Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, naar een werk van Dimitri Chiparus.
Danseur . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir, d'après une œuvre de Dimitri Chiparus.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180/240 -
#10
Een groot lot fantasiejuwelen waaronder armbanden, halssnoeren, broches, horloge. e.a.
Un grand nombre de bijoux fantaisie comprenant des bracelets, des colliers, des broches, une montre. Et d'autresNo longer availableEstimate: € 100/150 -
#259Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd L/2 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée L / 2 et datée 98 hors de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 220/260 -
#343
Een Engelse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog. Met schede. Gemerkt ‘Wilkinson’. 1907.
Une baïonnette anglaise de la Première Guerre mondiale. Avec gaine. Marquée Wilkinson . 1907.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 75/90 -
#133
Een groot gevarieerd lot Franstalige stripverhalen.
Grand lot très varié d’albums de bandes dessinées en Français.No longer availableEstimate: € 60/80