Other lots in this auction
-
#193Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948“Drinker in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Buveur et intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#352Leopold BoschéPeriod: 1865 - 1936Een lot van vijf olieverfschilderijen en een aquarel. Allen gesigneerd.
Un lot de cinq peintures à l’huile et une aquarelle.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#298Bestekkoffer met bestek. Duits werk. Compleet voor 12 personen. Als nieuw.
Ménagère et couverts. Travail allemand. Complet pour douze convives. Comme neuf.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#162Albert CaulletPeriod: 1875-1950“Kantklosster voor de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dentellière à fuseaux devant une fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 500 / 800 -
#164Een lot van vijf handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.
Un lot de cinq miniatures en ivoire peint à la main et encadrements en ivoire.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 260 / 300 -
#254Andrei MedinskiPeriod: °1948“Landweg”. Olieverf op paneel. 1992. Roemeense school.
”Chemin de campagne”. Huile sur panneau. 1992. Ecole romane.No longer availableDim. 24,5 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#150Een 14 karaats geel gouden geweven halssnoer met hanger.
Un collier tissé en or jaune 14 ct et son pendentif.No longer availableDim. 61,03 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#40Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met een 24 karaats geel gouden hanger van 10 g.
Un porte-clé en or jaune 18 ct avec pendentif en or jaune 24 ct de dix grammes.No longer availableDim. 15,52 gEstimate: € 500 / 600 -
#393Een XVIIIe eeuwse kruithoorn van kokosnoot met een zilveren (?) montuur.
Une corne du XVIIIème siècle en noix de coco et montures en argent (?).No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#23Een lot van acht verschillende vroeg XXde eeuwse medailles. In houten kistje.
Un lot de huit médailles différentes, début XXème siècle. Dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#179Sanson“La Duché de Brabant”. Een oude ingekleurde kaart. Paris, 1696.
”La Duché de Brabant”. Une ancienne carte mise en couleurs. Paris, 1696.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 220 / 240 -
#369Torii Kiyonaga“Het badhuis”. Een Japanse kleurenhoutsnede.
”Les bains publics”. Une gravure sur bois japonaise polychrome.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 120 / 180

