Similar lots by type
-
#407
Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#447
Een Afrikaans houten kunstwerk in de vorm van een vogel.
Une œuvre d'art africaine en bois en forme d'oiseau.No longer availableDim. 84 x 63 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#349
Een Duitse wandklok in houten kast met twee portretjes boven de wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.
Une horloge murale allemande dans un coffret en bois avec deux portraits au-dessus du cadran. Complet avec pendule et poids.No longer availableDim. 45 x 25 c;Estimate: € 40 / 50 -
#348
Een zesdelig toiletstelletje van geel en kleurloos glas. Eéntje beschadigd aan de rand en één stop manco. We voegen er een dekselpotje en een flesje van geslepen kleurloos kristal aan toe.
Un ensemble de toilette de six pièces en verre jaune et incolore. Un abîmé sur le bord et un bouchon manquant. Nous ajoutons un bocal à couvercle et une bouteille de cristal incolore taillé.No longer availableDim. H:3-23cmEstimate: € 40 / 50 -
#486Afshar
Antiek wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis ancien en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 165 X 105 cmEstimate: € 75 / 100 -
#415
Een vaas van gesatineerd oranje glas.
Vase en verre orange satiné.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35 / 45 -
#552
“Twee vissersboten in winterlandschap” en “twee geisha’s”, “twee mandarijnen” en “een Japanse wachter”. Vier replica’s van Japanse taferelen.
« Deux bateaux de pêche dans un paysage hivernal » et « deux geishas », « deux mandarins » et « un garde japonais ». Quatre répliques de scènes japonaises.No longer availableDim. 70 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#99
“Baadster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Baigneuse ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 22,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#421Kaiser Porzellan
Twee verschillende porseleinen vazen met decor ‘Yokohama’. Beide gemerkt.
Deux vases en porcelaine différents à décor 'Yokohama'. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 30 & 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#682
Smeedijzeren piëdestal met zwartmarmeren blad. Versierd met rozen.
Piédestal en fer forgé à tablette en marbre noir. Décoré de roses.No longer availableDim. h 91 cmEstimate: € 60 / 80 -
#669
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 75 / 100 -
#647
Een aardewerken beeldje in de vorm van een hoofd afkomstig uit het noorden van Ghana. 16e eeuws. Op een sokkel.
Une figurine en poterie en forme de tête du nord du Ghana. 16e siècle. Sur un socle.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#500
Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.No longer availableEstimate: € 200 / 250