Similar lots by type
-
#601Nadal
Een beeldje van Spaans porselein. Genummerd.
Une figurine de porcelaine espagnole. Numérotée.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/50 -
#447
Een Afrikaans houten kunstwerk in de vorm van een vogel.
Une œuvre d'art africaine en bois en forme d'oiseau.No longer availableDim. 84 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#97
Een Duits klokje in goudkleurig en kleurloos kunststof, geflankeerd door twee zamakken hertjes op voetstuk van wit en zwart marmer.
Pendule allemande en plastique doré et incolore, flanquée de deux cerfs en régule sur un socle en marbre blanc et noir.No longer availableDim. 24 x 60 x 11 cmEstimate: € 30/40 -
#588Goebel, Germany
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2036. Eerste uitgave 1999.
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Une paire de statuettes en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base No. 2036. Première édition 1999.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35/45 -
#525
“Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.
« Hippopotames ». Un groupe de fontaine en bronze.No longer availableDim. 35x130x70 cmEstimate: € 3200/3400 -
#121Gustave Buchet
“Het rotsblok”. Een art deco groep van zamak met bronspatina, rood marmeren rotsblok en op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.
"Le rocher". Un groupe art déco en régule à patine bronze, bloc de marbre rouge et sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.No longer availableDim. 38 x 74 x 17 cmEstimate: € 200/240 -
#401
“Silex”. Een gepatineerd plaasteren kunstwerkje. Draagt handtekening.
"Silex". Œuvre d'art en plâtre patiné. Porte une signature.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 300/500 -
#487
“In gedachten verzonken”. Vrouwelijk naakt. Een bronzen beeldje naar het werk van Jozef Cantré.
"Plongé dans tes propres pensées". Nu féminin. Une statue en bronze d'après l'oeuvre de Jozef Cantré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 700/750 -
#138
“Danseres”. Een bronzen beeldje op een marmeren voetstuk in de geest van Art deco. Naar het werk van Chiperus.
"Danseur". Une statuette en bronze sur un socle en marbre dans l'esprit Art Déco. D'après les modèles de Chiperus.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 360/380 -
#183
“Turnster met hoepel”. Een art deco beeldje van brons en ivorine op bakelieten sokkel. Enkele beschadigingen.
"Gymnaste au cerceau". Statue art déco en bronze et ivoirine sur socle en bakélite. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/240 -
#118P.J. Mène
“Jachthond”. Een bronzen beeld op voetstuk van roze marmer.
"Chien de chasse". Une statue en bronze sur un piédestal de marbre rose.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 120/200 -
#148
Een witmarmeren panter.
Une panthère en marbre blanc.No longer availableDim. 60 x 22 x 13 cmEstimate: € 700/800 -
#197J. Duquet
Een bronzen haan met goudkleurig patina. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw. We voegen er een soortgelijk vogeltje op rood marmeren sokkeltje aan toe.
Coq en bronze à patine dorée. Signé. Première moitié du XXe siècle. Nous ajoutons un oiseau similaire sur un socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/200 -
#597
“Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.
"Femme au chapeau". Buste en plâtre patiné.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 60/80 -
#161
“Danseres”. Een bronzen beeldje een voet van arduin. Naar Bruno Zack. Met bronzen zegel.
"Danseur". Une statue en bronze avec une base en pierre bleue. À Bruno Zack. Avec cachet bronze.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/200 -
#225Auguste Moreau
“Sur la grève”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
"Sur la grève". Sculpture en zamak patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#441
Een polychroom houten masker in de vorm van een rundskop. Burkina faso.
Masque en bois polychrome en forme de tête de vache. Burkina Faso.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 100/150 -
#128
“De denker als skelet”. Bronzen beeldje op een marmeren voetstuk naar het werk van Rodin.
« Le penseur comme squelette ». Statue en bronze sur socle en marbre d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h:26 cmEstimate: € 150/180
Other lots in this auction
-
#435Goebel, Germany
“Wanderbub”. Een beeldje van veelkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 7/II. Met houten sokkeltje. Speciale editie 1999.
"Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté 7/II en bas. Avec socle en bois. Édition spéciale 1999.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 35/50 -
#524
Een paar uit drie delen opgebouwde zuiltjes van meersoortig marmer. Eén met beschadiging aan de rand van een bovenkant. bovenvlakken gekrast.
Une paire de colonnettes en trois pièces en marbre multicolore.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 260/280 -
#446
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 234 x 128 cmEstimate: € 80/120 -
#155Montjoye
Een grote glazen vaas met een art noveau overlay decor met vergulde klaprozen. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Un grand vase en verre à décor art nouveau en superposition de coquelicots dorés. Marqué en bas. Vers 1900.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 600/800 -
#127
Een driedelig klokstel van verguld zamak en albast, bestaande uit een pendule, getooid met een ruiter en een paar driearmige kandelaars. Een hand manco. Voorpoot van Paard gebroken.
Garniture trois pièces en zamak doré et albâtre, composée d'une pendule de cheminée, à décor d'un cavalier et d'une paire de bougeoirs à trois bras. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/300 -
#529Karel VerschootenPeriod: 1910 - 1993
“Heidezicht te Kalmthout”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979.
Heidezicht à Kalmthout. Huile sur toile. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#698
Een bijzetkastje/ nachtkastje van kerselaar in Lodewijk XV-stijl met een deurtje en een lade, een marmeren blad en op wieltjes.
Table de chevet en fruitier de style Louis XV ouvrant à une porte et un tiroir. Tablette en marbre. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 40/60 -
#142
“Panoramisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. XVIIIde eeuw.
« Paysage fluvial panoramique ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 200/260 -
#207
Een coupe op piedouche van geslepen kleurloos en paars gedubbeld kristal. Gesigneerd onderaan en met nummer 128/180. beschadiging op de bovenrand.
Une coupe sur piédouche en cristal incolore taillé et doublé violet. Signée en bas et numérotée 128/180. Eclat sur le bord supérieur.No longer availableDim. h: 18 cm Ø: 21 cmEstimate: € 150/200 -
#428Goebel, Germany
“Ski-Heil”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 59.
"Ski Heil". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 59.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#506Harakeh
Een handgeknoopt tapijt van zijde met de tekening opgehoogd.
Un tapis de soie noué à la main avec le dessin en relief.No longer availableDim. 180 x 123 cmEstimate: € 850/1000 -
#350Ice Watch Quartz
Een roestvrij stalen horloge in originele doos met verlengstuk en certificaat.
Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d'origine avec extension et certificat.No longer availableEstimate: € 80/120