Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een polshorloge, model Durban Sports Watch 2010700, in bijbehorende doos.
Een polshorloge, model Durban Sports Watch 2010700, in bijbehorende doos.
Lacoste

Een polshorloge, model Durban Sports Watch 2010700, in bijbehorende doos.

A wristwatch, model Durban Sports Watch 2010700, in accompanying box.
SKU: 2105240370.
Categories: Design/vintage, Uurwerk, XXe eeuw.
Auction day: 22 May 2024 19:00
Catalogue #370
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #701
    Bruder

    Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.

    A large wool carpet, marked on the reverse.
    No longer available
    Dim. 330 x 340 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #276

    Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.

    A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #713

    Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.

    A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors.
    No longer available
    Dim. 186 x 37 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #702

    Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.

    A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric.
    No longer available
    Dim. 118 x 68 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #466

    Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.

    A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style.
    No longer available
    Dim. 76 x 54 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #646

    Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.

    A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.

    A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 50 x Ø 26 cm 10 kg
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #625
    Gils

    Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.

    A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces.
    No longer available
    Dim. 10 x 48 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #556

    Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.

    A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored.
    No longer available
    Dim. h 65 x l 79 x d 16 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #675

    Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.

    A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #712

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #676
    Wiskemann

    Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.

    A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #496

    Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.

    A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style.
    No longer available
    Dim. 190 x 55,5 x 96 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #626
    A. Moreau

    ‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.

    "‘Brother and Sister’, a bronze sculpture on a marble pedestal of a boy carrying his little sister, after Moreau."
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #536
    Mercator

    Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.

    A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator.
    No longer available
    Dim. 78 x 156 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #225
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.

    A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kg
    Estimate: € 800 / 1000
  • #326

    Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.

    A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #606

    Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.

    An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay.
    No longer available
    Dim. h 76 x b 91 x l 93 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #558

    Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.

    A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #710
    Villeroy & Boch

    Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.

    A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base.
    No longer available
    Dim. h 108 x Ø 30 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #707

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #692
    Delfts Polychrome

    Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #696

    Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.

    A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs.
    No longer available
    Dim. 106 x 70 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #711
    VTWonen

    “Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.

    "Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #97
    Raymond Chevalier

    Een zeldzame art-deco vaas, Boch Frères Keramis, D. 5080, genummerd 2/250 en gemonogrammeerd R.C. (Raymond Chevalier).

    A rare Art Deco vase, Boch Frères Keramis, model D. 5080, numbered 2/250 and monogrammed R.C. (Raymond Chevalier).
    No longer available
    Dim. h 27 x Ø 17,5 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #108

    Een paar cassoletten, wit geaderd marmer en brons, gedecoreerd met gezichten aan de oren.

    A pair of cassolette vases, white veined marble and bronze, decorated with faces at the handles.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #379

    “Biddend Begijntje”. een goudkleurig plaasteren beeld van een Begijntje geknield op een kerkstoel.

    "Praying Beguine": a gold-colored plaster statue of a Beguine knelt on a church chair.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #446
    Le Corbusier Cassina, Italia
    Period: 1887-1965

    “LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.

    "LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 120 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #519
    Jean-Baptiste Daveloose

    “Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.

    "Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Labeled and dated 1840 on the reverse.
    No longer available
    Dim. 22x19 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #539

    Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.

    An icon on a panel with 4 images of religious scenes.
    No longer available
    Dim. 40 x 32cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #95

    Een verguld bronzen luchter met 7 lichtpunten en glazen blakers in de vorm van roosjes. Cherubijn bovenaan.

    A gilded bronze chandelier with 7 light points and glass candle holders shaped like roses. Cherub on top.
    No longer available
    Dim. 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #350
    FE Roskopf

    2 Roskopf zakhorloges, beide verso gemerkt. 1 met klein barstje in de wijzerplaat.

    A lot of 2 Roskopf pocket watches, both marked on the reverse. 1 with a small crack on the dial.
    No longer available
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #141

    Een paar wandplaketten van wit marmer, met afbeeldingen van ‘Galba August’ & ‘Divus Agustus’.

    A pair of wall plaques made of white marble, featuring images of 'Galba Augustus' & 'Divus Augustus'.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #334
    Devolder

    “Stilleven met asperges”. Olieverf op doek gesigneerd Devolder.

    "Still life with asparagus". Oil on canvas signed by Devolder.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #63

    Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.

    A multi-colored marble Art Deco desk set.
    No longer available
    Dim. 15 x 31 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #9

    Het gewei van een springbok met een schedeldeel op een plank gemonteerd.

    The antlers of a springbok mounted on a board with a part of the skull.
    No longer available
    Dim. h 33 x b 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More