Other lots in this auction
-
#202
“Mediterraan kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de la côte méditerranéenne. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 80/120 -
#316
Een Victoriaans bijzettafeltje met twee klapbladen, twee laden aan de éne en een klapdeurtje aan de andere kant. Gedraaide poten. XIXde eeuw.
Une table d'appoint victorienne avec deux feuilles pliantes, deux tiroirs d'un côté et une porte battante de l'autre. Jambes tordues. XIXème siècle.No longer availableDim. 69,5 x 54 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#421
Een Aziatisch houten beeld.
Une statue asiatique en bois.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120/200 -
#300
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 2600/2800 -
#24F. Brouneaux
“Hooimijten”. Een aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
"Meule de foin". Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 16,5 cm x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#542Janet TrebyPeriod: °1955
“Elysian days II”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 149/385 buiten de plaat.
"Jours élyséens II". Une lithographie. Signé et numéroté 149/385 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 51 x 82 cmEstimate: € 120/140 -
#384Edward Fierens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80/120 -
#463
Een schemerlamp op verchroomde voet met kunststoffen kap.
Une lampe de table sur une base chromée avec un abat-jour en plastique.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50/80 -
#314Isidore MeyersPeriod: 1836 - 1917
“Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Basse-cour". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#194
“Ram”. Olieverf op doek. Signatuur verdwenen. XIXe eeuw.
"Bélier". Huile sur toile. La signature a disparu. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 cm x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#433
Een Italiaans glazen lotelingenstok van wit glas met opliggende groene en blauwe lijnen. Omstreeks 1900. Onderaan kleine schilfertjes.
Un bâton de loterie en verre italien blanc avec des lignes vertes et bleues en relief. Vers 1900. Petits éclats en bas.No longer availableDim. l: 101 cmEstimate: € 50/60 -
#476
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan noué à la main.No longer availableDim. 244 cm x 168 cmEstimate: € 120/200