Other lots in this auction
-
#210Geovani, Swiss Made
Quartz horloge van roestvrij staal, bezet met 96 diamantjes, samen 0,64 ct. Als nieuw, met etui en certificaten.
Montre à quartz en acier inoxydable, sertie de 96 diamants, totalisant 0,64 ct, comme neuve, avec écrin et certificats.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#283
Een driedelig klokstel van verguld zamak en albast, bestaande uit een pendule, getooid met een ruiter en een paar driearmige kandelaars. Een hand manco, Voorpoot van Paard gebroken.
Garniture trois pièces en zamak doré et albâtre, composée d'une pendule de cheminée, à décor d'un cavalier et d'une paire de bougeoirs à trois bras. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/300 -
#686
Een handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée à la main.No longer availableDim. 137 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#590
Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en lange vergulde ketting.
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et longue chaîne plaquée or.No longer availableDim. bruto 33,15 g Ø 3,5 cmEstimate: € 250/350 -
#603
Een paar bronzen kaarsenhouders in barokke stijl.
Une paire de bougeoirs en bronze de style baroque.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 80/120 -
#216
Een tweeledig eikenhouten meubel met twee grote en twee kleine paneeldeuren met cassettes.
Un meuble en chêne en deux parties avec deux grandes et deux petites portes à panneaux avec cassettes.No longer availableDim. 190 x 135 x 62 cmEstimate: € 80/120 -
#493
Een paar opaalglazen olielampen met beeltenissen van Napoleon en Marie-Louise.
Une paire de lampes à huile en verre opale représentant Napoléon et Marie-Louise.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200/220 -
#378Friedrich Goldscheider
Een tijger van geglazuurd Oostenrijks aardewerk. Gemerkt.
Un tigre de poterie autrichienne émaillée. Marqué.No longer availableDim. H: 20cmEstimate: € 60/100 -
#366Feraghan
Een handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 145 x 69 cmEstimate: € 40/60 -
#212Jules De Cort
“Buitenzicht op een kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue extérieure d'une église". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 cm x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#368José Alvaro
Een meerkleurig Portugees aardwerken sierbord met kreeft en mosselen in hoogreliëf. Achteraan gemerkt.
Assiette décorative en faïence portugaise multicolore avec homard et moules en haut relief. Marqué au dos.No longer availableDim. Ø: 31cmEstimate: € 40/50 -
#349
Een Duits theeserviesje met blauw decor en zilver. Compleet voor zes personen.
Un service à thé allemand avec décoration bleue et de l'argent. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 45/60