#71Rozé SantonEen lot van 4 handgemaakte aardewerken Santon beeldjes. Gemerkt Rozé
#20Een lot Aziatisch porselein, gemengde stijlen, bestaande uit 2 vaasjes, waarvan 1 Satsuma gemerkt en 2 dekselpotjes in blauw-wit.
#51Een wijwatervat in biscuit, gepolychromeerd.
A holy water font in biscuit, polychromed.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 10 / 20 -
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
#68Een malachieten schaakbord. Enkele speelstukken met manco en met schade.
A Malachite chessboard. Some playing pieces with defects and damage.No longer availableOnline onlyDim. 20,5 x 50,5cmEstimate: € 70 / 80 -
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 16 x 30cm grootsteEstimate: € 40 / 80 -
No longer availableOnline onlyDim. h 29.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#182Een zwart olielampje van steengoed en een roos metalen mand.
#156Een Chinees blauw-wit vaasje, aan de kraag gerestaureerd, onderaan gesigneerd.
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25