#138Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.
A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 45 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#25Een Satsuma vaas met decor van figuren.
#102Vier diverse houten beeldjes. Kongo.
#59Royal Stone China“Kattenkan”. Een porseleinen kan, blauw-wit met katten in het decor.
"Cat jug". A porcelain jug, blue and white with cat decorations.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 20cmEstimate: € 30 / 40 -
#77Een polychroom aardewerken Art Deco cache-pot.
A polychrome earthenware Art Deco cache-pot.No longer availableOnline onlyDim. 20 x Ø24cmEstimate: € 20 / 40 -
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
#10Een 19e eeuws lampetstel bestaande uit een kan, een kom en een kammenbakje, onderaan gemerkt C.T., schilferschade aan de onderkant van de kom.
A 19th century wash set consisting of a pitcher, a bowl, and a comb tray, marked C.T. at the bottom, with chipped damage on the underside of the bowl.No longer availableOnline onlyDim. h 37 x Ø 44 cmEstimate: € 15 / 25 -
#129Kapoentjes“Kapoentjes” Een lot van 4 vintage albums.
"Kapoentjes" A lot of 4 vintage comic strips.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#89Een polychroom houten masker. Gabon.
A polychrome wooden mask. Gabon.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
No longer availableOnline onlyDim. 22,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.