#2Een fumé kristallen art-deco vaas.
#82Een vintage aardewerken buste van een jong meisje.
#66Een lot van 4 Afrikaanse houten beeldjes.
#29Een set van 2 19e eeuwse rood koperen kandelaars waarvan 1 met schade aan de kraag.
#18Flora Plateel, GoudaEen Hollands Gouda handgeschildeed aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt “Flora Plateel”, model 924.
#294Een vintage clownspop met groen geruite jas.
#203Les CordesEen fantasie halsketting ‘Code 2162’.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#155Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.
A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#94Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
Mami Wata. A bronze figurine of a mermaid. Senegal or Ivory Coast.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cEstimate: € 80 / 120