#92Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#624Karel Van Nuffel“Verzetstrijders”, olieverf op papier, getekend Karel Van Nuffel.
No longer availableOnline onlyDim. h 44 x b 59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#47Een lot Delfts Blauw, waarvan uit 3 porseleyne fles gemerkt en 4 borden.
#242Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x Ø30cmEstimate: € 20 / 40 -
#176Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.
#175Een vintage verzilverde warmhoudschaal in 3 vakken verdeeld. Onderaan gemerkt Cornet 48.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#101Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
No longer availableOnline only -
#115Een antieke koperen bedpan met Adam en Eva tafereel in het reliëf.
#106Een zamakken beeld van een jonge zwerver met knapzak op de schouder.
#59Royal Stone China“Kattenkan”. Een porseleinen kan, blauw-wit met katten in het decor.
"Cat jug". A porcelain jug, blue and white with cat decorations.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 20cmEstimate: € 30 / 40