#38Een bronzen beeldje van een moeder met kind, niet gesigneerd.
#68Een malachieten schaakbord. Enkele speelstukken met manco en met schade.
A Malachite chessboard. Some playing pieces with defects and damage.No longer availableOnline onlyDim. 20,5 x 50,5cmEstimate: € 70 / 80 -
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
No longer availableOnline only -
#101Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#42Een rond verguld kader met beschilderd zijden onderlegger met florale elementen.
'Dreams', hand-blown and hand-painted champagne flutes with relief decoration. Model 'Schmetterling' & 'Ginko'.No longer availableOnline onlyDim. +- h 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#175Een vintage verzilverde warmhoudschaal in 3 vakken verdeeld. Onderaan gemerkt Cornet 48.
#156Een Chinees blauw-wit vaasje, aan de kraag gerestaureerd, onderaan gesigneerd.
#77Een polychroom aardewerken Art Deco cache-pot.
A polychrome earthenware Art Deco cache-pot.No longer availableOnline onlyDim. 20 x Ø24cmEstimate: € 20 / 40