Other lots in this auction
-
#136Een lot van 4 retro barkrukken met rode skai bekleding, verstelbaar in hoogte. Waarvan 1 met schade in de bekleding en 1 met gebroken rugleuning.
A lot of 4 retro bar stools with red faux leather upholstery, adjustable in height. One with damage to the upholstery and one with a broken backrest.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#147Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
Venetian glass chandelier with 5 arms.No longer availableOnline onlyDim. h 70 x Ø 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#156Een Chinees blauw-wit vaasje, aan de kraag gerestaureerd, onderaan gesigneerd.
A Chinese blue and white vase, restored at the neck, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 15.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#176Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.
A multicolored Chinese crackleware bonbonnière with a dragon and warrior decoration on the lid.No longer availableOnline onlyDim. h 14 x Ø 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#22Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.
A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge.No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cmEstimate: € 10 / 20 -
#62Een lot van tafelkristal bestaande uit een karaf en 2 sets van 2 glazen waarvan 1 met minieme schade aan de rand.
A set of table crystal comprising a decanter and 2 sets of 2 glasses, one of which has minimal damage to the rim.No longer availableOnline onlyDim. h 32.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#589Jan Bevort“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#105Een uit gepatineerd donkerhouten gesculpteerde buste.
A patinated dark wooden sculpted bust.No longer availableOnline onlyDim. 40cmEstimate: € 40 / 60 -
#131Een paar uit glaspasta gesculpteerde zwanen.
A pair of glass paste sculpted swan figurines.No longer availableOnline onlyDim. 37cmEstimate: € 40 / 60 -
#247Giuseppe Armani CapodimonteEen lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 40 / 60 -
#180Een lot van 2 miniatuur schilderijtjes op paneel.
No longer availableOnline onlyDim. Ø8cmEstimate: € 40 / 60


