Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een polychrome vaas van Chinees porselein met decor van figuren en bloemen.
Een polychrome vaas van Chinees porselein met decor van figuren en bloemen.

Een polychrome vaas van Chinees porselein met decor van figuren en bloemen.

A polychrome vase of Chinese porcelain with decorations of figures and flowers.
113
h 33,5 cm
Estimate: 4050
Catalogue #113
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #136

    Een lot van 4 retro barkrukken met rode skai bekleding, verstelbaar in hoogte. Waarvan 1 met schade in de bekleding en 1 met gebroken rugleuning.

    A lot of 4 retro bar stools with red faux leather upholstery, adjustable in height. One with damage to the upholstery and one with a broken backrest.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #147

    Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.

    Venetian glass chandelier with 5 arms.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 70 x Ø 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #156

    Een Chinees blauw-wit vaasje, aan de kraag gerestaureerd, onderaan gesigneerd.

    A Chinese blue and white vase, restored at the neck, signed at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 15.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #176

    Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.

    A multicolored Chinese crackleware bonbonnière with a dragon and warrior decoration on the lid.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 14 x Ø 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #22

    Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.

    A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #62

    Een lot van tafelkristal bestaande uit een karaf en 2 sets van 2 glazen waarvan 1 met minieme schade aan de rand.

    A set of table crystal comprising a decanter and 2 sets of 2 glasses, one of which has minimal damage to the rim.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 32.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #589
    Jan Bevort

    “De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #241

    Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #105

    Een uit gepatineerd donkerhouten gesculpteerde buste.

    A patinated dark wooden sculpted bust.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #131

    Een paar uit glaspasta gesculpteerde zwanen.

    A pair of glass paste sculpted swan figurines.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #247
    Giuseppe Armani Capodimonte

    Een lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.

    No longer available
    Online only
    Dim. 25cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #180

    Een lot van 2 miniatuur schilderijtjes op paneel.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø8cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only Varia van 18 December 2023

Op Maandag 18 December wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday December 18th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

18 December 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More