#110Jan De BouvrieEen dubbele tafel/bureaulamp model Boxford en ontworpen door Jan De Bouvrie, gesigneerd op de voet. Een van de lampen is gelijmd bovenop de voet, lijmresten overtollig aanwezig.
#83Een koperen handtasje. met gegraveerd decor.
No longer availableOnline onlyDim. h 29.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#115Een antieke koperen bedpan met Adam en Eva tafereel in het reliëf.
#52WilescoEen vintage Wilesco stoommachine, de schoorsteen ontbreekt.
#180Een lot van 2 miniatuur schilderijtjes op paneel.
No longer availableOnline onlyDim. Ø8cmEstimate: € 40 / 60 -
#62Een lot van tafelkristal bestaande uit een karaf en 2 sets van 2 glazen waarvan 1 met minieme schade aan de rand.
A set of table crystal comprising a decanter and 2 sets of 2 glasses, one of which has minimal damage to the rim.No longer availableOnline onlyDim. h 32.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#276Een lot van 3 glazen items.
A lot of 3 glass items.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#53Een kerkelijke kaarsendover op lange stok met koperen kapje en pin.
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
No longer availableOnline only -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25