No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#152Een bronzen plaquette met 17e eeuws strijdtoneel in het reliëf.
#102Vier diverse houten beeldjes. Kongo.
#198Een lot van7 zijden stropdassen. 4 x Charvet, 1 Yves Saint Laurent, 1 Valentino en 1 Nina Ricci.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#94Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
#37Een Grés kruikje in het typische grijs en blauw.
No longer availableOnline onlyDim. l 14 cmEstimate: € 5 / 10 -
#155Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.
A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20 / 30