#108“OLV Fatima”. Een lithosteen met hierop de tekening van OLV Fatima, bijgevoegd een blanco lithosteen.
"OLV Fatima" (Our Lady of Fatima). A lithograph stone with a drawing of OLV Fatima, accompanied by a blank lithograph stone.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 16cm & 27 x 22cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Een gietijzeren beeldje van een Moorse jongen.
#34Een Chinese dekselvaas.
#247Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
#93Een biscuit beeldje met de melkboerin en haar hondenkar. Kleine letsels. Niet gemerkt.
#243Een paar sobere koperen kandelaars.
#131Een beeldje van een tijger in zamak, gemerkt Scali.
#152Een lot divers archeologische bodemvondsten.
A lot of various archeological ground finds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40