Other lots in this auction
-
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#12Een set van 2 Afrikaanse hoofden in houtsnijwerk met koperen versiering.
A set of 2 African heads in wood carving with copper embellishment.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#120Een paar Chinees porseleinen vazen, meerkleurig versierd met diverse taferelen in het decor. 1 met hoekige vorm op houten sokkel.
A pair of Chinese porcelain vases, multicolored decorated with various scenes in the design. 1 with square shape on wooden base.No longer availableOnline onlyDim. 31,5cm & 26cmEstimate: € 40 / 60 -
#112Compagnie Générale TransatlantiqueEen Franse lijntekening gedenkingsmunt van de French line. Met opschrift “Liberté - Le Havre - New York - French Line”.
A French line drawing commemorative coin from the French Line. Inscribed with "Liberty - Le Havre - New York - French Line".No longer availableOnline onlyDim. Ø5cmEstimate: € 60 / 80 -
#134Een grote kleurloos kristallen coupe, Boheems.
A large colorless crystal bowl, Bohemian.No longer availableOnline onlyDim. h 16 x Ø 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#219Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
A vintage copper, converted oil lamp into 2 light fixtures with shades.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#125CapodimonteEen Capodimonte porseleinen beeldje van een landloper op een bankje. Restauratieschade thv het bankje.
Capodimonte porcelain figurine of a vagrant on a bench. Restoration damage at the bench.No longer availableOnline onlyDim. 21cmEstimate: € 30 / 40 -
#67Een Japans porseleinen theeservies voor 12 personen bestaande uit een theekan, melk- en suikerpotje, 12 tasjes en 11 ondertasjes.
A Japanese porcelain tea set for 12 people consisting of a teapot, sugar and creamer set, 12 cups, and 11 saucers.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 15 / 25 -
#65Een lot van 5 beeldjes, biscuit en porselein, waarvan 3 beschadigd/ onvolledig.
A lot of 5 figurines, biscuit and porcelain, of which 3 are damaged / incomplete.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#95“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. O.l.v. Prof. Dr Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In huls.
“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Supervision Prof. Dr. Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In slipcase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#133Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt Merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.
A set of 2 vintage earthenware vases/pitchers, one with a geometric pattern marked Merkelbach Goebel salzglasur, the other bears the monogram WK.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#117Een lot van vijf ‘The European fine art.’ boeken, 1991, 1994, 1995, 1998, 2000.
A lot of five 'The European fine art.' books, 1991, 1994, 1995, 1998, 2000.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40


