#690Paul & JoeEen kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
A silver-coloured calfskin evening bag, marked “Paul & Joe”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#682Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Een bloemenstilleven”, olieverf op doek, getekend H. J. Pauwels.
“A still life of flowers”, oil on canvas, signed H. J. Pauwels.No longer availableDim. 80.5 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#141Een aarden kommetje, Iran, Nishapur, 10e eeuws. Gerestaureerd.
An earthenware bowl, Iran, Nishapur, 10th century. Restored.No longer availableDim. h 4 x Ø 14 cmEstimate: € 400 / 600 -
#696Een consoletafel in zwart gelakt hout op twee poten met glazen blad.
#468Een bronzen beeldje van godin Uma, Cambodia, 16e eeuws.
#524Manufacture Robert Four“Verdure aux Fées”. Een replica wandtapijt, naar de oudheid.
"Verdure aux Fées" A replica tapestry, after the Antique.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 100 / 200 -
#123Cyriel De BrauwerPeriod: 1914-1989“Verlegen naakt”. Een bronzen beeld, onderaan monogram CDB. En “naakt”, een houten gesculpteerd beeldje, onderaan gesigneerd.
"Shy nude": A bronze statue, with monogram CDB at the bottom. And "nude": a wooden sculpted figurine, signed at the bottom.No longer availableDim. 54 & 21 cmEstimate: € 300 / 400 -
#359“Dochter van Jean Baptiste Madou met echtgenoot”. Een paar ingekleurde fotoportretten. Verso opschrift, 19e eeuw.
#157Een shashka kozakkenzwaard met deels bronzen heft en met schede van leder en messing. Gemerkt en 1942.
A shashka Cossack sword with a partly bronze handle and a sheath made of leather and brass. Marked and dated 1942.No longer availableDim. 98 cmEstimate: € 280 / 320 -
#84Jos Govaerts“Zoniënwoud”, olieverf op doek, gesigneerd Jos Govaerts.
"Sonian Forest," oil on canvas, signed by Jos Govaerts.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 180