#482Een Chinese gesculpteerde houten kamferkoffer met figuren in het decor.
#43Een beeld van terracotta in pré Colombiaanse stijl, Maya Jaina, Mexicaans.
A terracotta statue in pre-Columbian style, Maya Jaina, Mexican.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#14Isidore Meyers“Dorpszicht”. Een tekening gesigneerd Isidore Meyers.
"Village View". A drawing signed Isidore Meyers.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#176Een grote houten gesculpteerde Indische poort, Rajasthan 1850-1860.
#203Minton, EnglandEen uitgebreid servies met oranje rand. Type: ‘Carlton’. Minton Bone China. Compleet voor 12 personen. 5 sets borden, 2 sets kopjes en schotels. 108 stuks totaal. Jaren ‘70.
An extensive dinnerware set with an orange trim. Type: 'Carlton'. Minton Bone China. Complete for 12 people. 5 sets of plates, 2 sets of cups and saucers. 108 pieces in total. From the 1970s.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
#269Een antieke bloemenkrans met porseleinen en kunststoffen bloemen, onder glazen stolp. Tekst binnenin; “DDH unisa EV 30 M. 1906”
An antique flower wreath with porcelain and plastic flowers, under a glass dome. Text inside; “DDH unisa EV 30 M. 1906”No longer availableDim. 54 x 25,5 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#719Een verzilverd metalen opvouwbare dubbele warmhouder. Gemerkt ‘Silver Plate’.
A silver-plated metal foldable double warmer. Marked 'Silver Plate'.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#618Bamileke BambaraEen lot van 2 terracotta gesculpteerde pijpenkoppen, waarvan 1 Bambara en 1 recente versie, vermoedelijk Bamileke.
A lot of 2 terracotta sculpted pipe heads, one Bambara and one recent version, presumably Bamileke.No longer availableDim. 21 & 13 cmEstimate: € 75 / 125