#239Een vintage houten “Witch-Eye” zonnespiegel met goudkleurig patina. Type Hollywood Regency, Sunburst Mirror. Circa 1960-70.
A vintage wooden "Witch-Eye" sunburst mirror with a gold patina. Hollywood Regency style. Circa 1960-70.No longer availableDim. 53 x 53 & Ø 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#714Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.
A large silver-plated metal jug. Richly decorated.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#199Een vergulde houten spiegel met ajourgewerkte lijst.
#73Een schelpvormig en gesculpteerd 19 eeuws zilveren pochette met zijde bekleding binnenin.
A shell-shaped and sculpted 19th-century silver pouchette with silk lining inside.No longer availableDim. 5 x 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#656Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#256Een paar vergulde Lodewijk XV-stijl armstoelen met witte bekleding.
A pair of gilt Louis XV-style armchairs with white upholstery.No longer availableDim. h 105 cmEstimate: € 250 / 350 -
#633Delphine Boël“Dying is easy, It's living that scares me to death”. Een meerkleurig design sierbord. Verso gemerkt, gedateerd 2009, met divers opschrift.
"Dying is easy, It's living that scares me to death." A multicolored decorative plate. Marked on the back, dated 2009, with various inscriptions.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#143Felix Zeh Scheibe-AlsbachPeriod: 1869-1937“Weldoeners in koets met tweespan en 2 putti”. Een meerkleurig, polychroom, porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gemerkt, model no. 11994, ontwerp door Felix Zeh.
"Benefactors in carriage with two horses and 2 putti." A multicolored, polychrome, porcelain group with various characters. Marked at the bottom, model no. 11994, designed by Felix Zeh.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#314Joris De BruynePeriod: 1896-1965‘Winterlandschap’, olieverf op paneel, getekend J. De Bruyne.
'Winter landscape', oil on panel, signed J. De Bruyne.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#491BambaraEen gesculpteerde terracotta Bambara pot, rondom versierd met diverse figuren en dieren. Eind 20e eeuw.
#741Artis-HistoriaEen groot lot compleet ingeplakte boeken, bestaande uit jaarboeken (’88-’94, ‘96, ‘98), ‘Europa’s Erfgoed’ (10 delen), ‘Burchten en Kastelen van België’ (10 delen). (29 totaal).
A large lot of fully bound books, including yearbooks ('88-'94, '96, '98), 'Europe's Heritage' (10 volumes), 'Castles and Chateaus of Belgium' (10 volumes). (29 total).No longer availableEstimate: € 40 / 60