#606Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.
A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.No longer availableDim. h 43, Ø 74,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#204Een paar spiegels met gedreven koperen omlijsting van bewogen vorm in Lodewijk XV-stijl. XIXde eeuw.
#524Manufacture Robert Four“Verdure aux Fées”. Een replica wandtapijt, naar de oudheid.
"Verdure aux Fées" A replica tapestry, after the Antique.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 100 / 200 -
#495Een Oosters geïnspireerd prieel/presentatiemeubel met goudkleurige koepel.
An Eastern inspired gazebo/presentation cabinet with a gold-colored dome.No longer availableDim. 267 x 76 x 49 cmEstimate: € 150 / 250 -
#235DelheidEen zilveren pollepel, met twee zilvermerken. A2. 800‰.
A silver ladle, with two silver hallmarks. A2. 800‰.No longer availableDim. 800 ‰ 270 g - L 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#699Een Georgian theetafel met rond klapblad op centrale, mooi gebeeldhouwde poot. XIXde eeuw.
A Georgian tea table with a round folding top on a beautifully carved central leg. 19th century.No longer availableDim. Ø 77 cmEstimate: € 100 / 150 -
#97Val Saint LambertVijf gekleurde kristallen glazen, gemerkt Val Saint Lambert.
Five colored crystal glasses, marked Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#646Een gesculpteerd houten polychrome salontafel met marmeren blad in Louis-XVI stijl.
#627Een vintage armadillo (gordeldier) lampenkap op houten sokkel.
A vintage Armadillo lampshade on a wooden base.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#162‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#417Een modern glazen vaas met swirldecor.
A modern glass vase with swirl decoration.No longer availableDim. 25 x Ø 18 cmEstimate: € 35 / 50 -
#409Een paar vierhoekige Chinees porseleinen vaasjes, meerkleurig en vergulde details met figuratief decor. Begin 20e eeuw.
A pair of square Chinese porcelain vases, multicolored with gilded details and figural decoration. Early 20th century.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 80 / 120