#74“Riviergezichten”. Een paar schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"River views". A pair of paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 32 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#128“Twee Kinderen”. Een bronzen groep op marmeren voet, naar een werk van A. Moreau. Onderaan gesigneerd.
"Two Children". A bronze group on a marble base, after a work by A. Moreau. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#197Een grote art deco pendule van gelakt metaal en verguld brons. Versiering met gelakt leliemotief. Aan weerskanten ramskoppen met ringen. Voetstuk oop vier voluutpootjes en versierd met een lauwerkrans. Bovenaan een baldakijn en een kegel. Wijzerplaat met een gelakt engeltje. Einde XIXde eeuw.
#176Een grote houten gesculpteerde Indische poort, Rajasthan 1850-1860.
#514Een paar bronzen kandelaars met vier lichtpunten en één enkele kandelaar van gedraaid messing. Einde XIXde eeuw.
A pair of bronze candlesticks with four light points and a single candlestick made of twisted brass. End of the 19th century.No longer availableDim. H. 56 & 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#335Een bonbonnière van aardewerk gedragen door apen.
#159Marechal“Stilleven met vaas, fruit en bloemen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. 19e eeuws.
"Still life with vase, fruit, and flowers." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. 19th century.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 400 / 600 -
#357Philippe Starck‘Bubu 1er’, Philippe Starck. Een verzameldoos met vier miniaturen van de iconische kruk. Xo by Starck.
'Bubu 1st', Philippe Starck. A collection box with four miniatures of the iconic stool. Xo by Starck.No longer availableDim. 12 x 32 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#362Een modernistisch werk, vermoedelijk ca. 1963, herkomst onbekend.
A modernist work, presumably circa 1963, origin unknown.No longer availableDim. 18.5 x 13.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#56LandeEen lot van 4 vintage armstoelen met gechromeerd metalen frame, lederen zitting en houten armleuning. Onderaan gemerkt.
A lot of 4 vintage armchairs with chrome metal frames, leather seats, and wooden armrests. Marked at the bottom.No longer availableDim. 84 cm & 94 cmEstimate: € 80 / 120