#274“Boszicht”, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
"Youthful Bacchus." A porcelain figure with two baskets of grapes and adorned in the skin of a dog.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#595“L’Illustration”. 1922 t.e.m. 1926. In-folio. Ingebonden in vijf banden.
#484“De Zwarte ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.
"The Black Rider." Abstract, lithograph with dry stamp. Not signed. Design Salvador Dali, whit dry stamp.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 300 / 400 -
#294Daelman“Stille zee bij maanlicht.” Pastel op papier. Gesigneerd.
"Quiet sea by moonlight." Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#385Een hofdegen met handvat van koper en hout.
#285Een lot diverse bodemvondsten, bronzen en ijzeren items.
#526Een zwart gelakte Chinese kast met vier deuren. Figuren in het decor.
#92A. Matthyssens“Een zomerse picknick”. Een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd A. Matthyssens.
"A summer picnic". A painting, oil on panel, signed A. Matthyssens.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 140 / 180 -
#323Een vintage bureaulamp, rood, zwart en chrome. Gemerkt NF.
#519Mori YomoudEen Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.
#318LimogesEen milieu-de-table in handbeschilderd Limoges porselein met vergulde koperen delen.
A centerpiece in hand-painted Limoges porcelain with gilded copper elements.No longer availableDim. h 11 x l 44 x b 23 cmEstimate: € 40 / 60