#4282 Chinese polychrome, porseleinen zalfpotjes. Meerkleurig met spelende kinderen in het decor. Tijdvak Tao Kuan.
A lot of 2 Chinese polychrome porcelain ointment jars. Multicolored with playing children in the decoration. Period of Tao Kuan.No longer availableDim. 5 x Ø 8,5 cm & 4,5 x Ø 10 cmEstimate: € 150 / 250 -
#336Een licht gevlamde marmeren piëdestal.
A lightly veined marble pedestal.No longer availableDim. 102 x 31 x 31 cmEstimate: € 300 / 400 -
#664BrotherEen Brother schrijfmachine model AX-310.
#508Een bronzen beeld van een zittende panter.
A bronze statue of a sitting panther.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 550 / 650 -
#637Een tafellamp van glaspasta en koper, gemerkt Tin Chi 1996.
A table lamp in glass paste and copper, marked Tin Chi 1996.No longer availableDim. h 28.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#129Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964‘Zeegezicht (Lombaardzijde) (Nieuwpoortbad), olieverf op doek, gesigneerd J. Schaepherders en gedateerd 1946.
Seascape (Lombardsijde) (Nieuwpoortbad), oil on canvas, signed J. Schaepherders and dated 1946.No longer availableDim. 71 x 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#264Een art deco coupe van aardewerk versierd met twee vrouwen. Gemerkt 1829.
An Art Deco bowl in faience decorated with two women. Marked 1829.No longer availableDim. 25 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#713BaudourEen koffieservies van wit porselein met een polychrome guirlande. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, melk- en suikerpot, acht kopjes en acht schoteltjes. Enige kleine gebruikssporen.
A coffee set of white porcelain with a polychrome garland. Belgian work, circa 1900. Coffee pot, milk jug, sugar bowl, eight cups, and eight saucers. Some minor signs of use.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#445CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.