#691Een zittende vrouw van bewerkt glas.
#751Twee presse-papiers van Muranoglas met inclusies.
#653Een grote smeedijzeren staande kandelaars met dertien lichtpunten in drie niveaus. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de grande candélabres en fer forgé à treize lumières sur trois niveaux. Montés à l’électricité.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 300 / 400 -
#606“Baadster”. Een gegoten beeld op voetstuk.
#92P. Tack“Riviermonding met kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en “naar Mastenbroek”.
“Eglise près de la bouche d’une rivière”. Huile sur panneau. Signée et inscrit “naar Mastenbroek”.No longer availableDim. 39 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#426Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#775Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
#609Atwater KentEen oude radio, model E, in houten meubel. Omstreeks 1928.
#8Twee aardewerken kannen. Eén gepolychromeerd en één in steengoed.
Deux cruches en grès. L’une polychrome, l’autre aux traits bleus.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#107Een sierterrine van Italiaans aardewerk, versierd met meerkleurige taferelen in reliëf.
Terrine décorative en faïence italienne décorée de scène polychromes en relief.No longer availableDim. 40 x 65 cmEstimate: € 40 / 50