Other lots in this auction
-
#730
“La Toulonnaise 1823”. Maquette.
”La Toulonnaise 1823”. Une maquette.No longer availableDim. L. 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#625
Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.No longer availableDim. 195 x 140 en 80 x 125 cmEstimate: € 100 / 120 -
#556Kerman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 472 x 350 cmEstimate: € 200 / 260 -
#598
Een grote tulpenvaas, opgebouwd uit zes aflopende componenten, gedragen door vier salamanders op een zware basis. Het geheel versierd met blauw op witte decors.
Un grand vase tulipe en six parties de taille dégradante portées par quatre salamandres sur une base noir. Le tout décoré bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 550 / 600 -
#658Bignon à Montsur
Comtoiseklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Comtoise en cuivre repoussé avec balancier et poids. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#464S. Gillert
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#686Kayseri
Een zijden tapijtje gedecoreerd met levensboom.
Un petit tapis en soie, décor d’un arbre de vie.No longer availableDim. 104 x 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#276
Een schotel van meerkleurig aardewerk met een voorstelling van de dood van Frederick ten Boven op 6 augustus 1724. Gerestaureerd.
Un plat en faïence polychrome, représentation de la mort de D-Frederick ten Boven le 6 août 1724. Restauré.No longer availableDim. Ø; 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#86
Een vintage salontafel in de vorm van een blaasbalg.
Une table de salon vintage sous forme de soufflet.No longer availableDim. l 129cm , h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#124Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette et paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#425Royal Copenhagen
Set van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984, 1987.
Une série de 12 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984 et 1987.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#496
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 345 x 92 cmEstimate: € 80 / 100