Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een polychroom houten gesculpteerd Sint-Antoniusbeeld op houten sokkel.
Een polychroom houten gesculpteerd Sint-Antoniusbeeld op houten sokkel.
Een polychroom houten gesculpteerd Sint-Antoniusbeeld op houten sokkel.

Een polychroom houten Sint-Antoniusbeeld op houten sokkel.

A polychrome wooden sculpture of Saint Anthony on a wooden base.
Dim. 145 - 170 cm
SKU: 1604240168.
Categories: Beeld, Hout.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #168
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #740

    Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.

    An oak gateleg table with 6 legs.
    No longer available
    Dim. 70x97x91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #749

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #545

    Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.

    A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors.
    No longer available
    Dim. 186 x 37 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #420

    8 gesculpteerde precolumbiaanse hoofdjes.

    8 small sculpted Precolumbian heads.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #175

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #535

    Een tweedelig massief eikenhouten legkast. 2 deurs met 4 laden, 2 vaste panelen. 19e eeuws.

    A two-piece solid oak bookcase. 2 doors with 4 drawers, 2 fixed panels. 19th century.
    No longer available
    Dim. 218 x 141 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #730

    Een Engels bureautje met groen lederen blad in houtfineer. Negen laden. Met kleine fineerschade.

    An English desk with a green leather top in wood veneer. Nine drawers. With minor veneer damage.
    No longer available
    Dim. 77 x 122 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #560

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 carat white and yellow gold ring set with a central brilliant diamond of approximately 0.20 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 11,28 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #176

    Een grote houten gesculpteerde Indische poort, Rajasthan 1850-1860.

    A large wooden carved Indian gate, Rajasthan 1850-1860.
    No longer available
    Dim. 270 x 170 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #735

    Een houten wandkastje met 2 deurtjes.

    A wooden wall cabinet with 2 doors.
    No longer available
    Dim. 122 x 63,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #195

    Een zwartgelakt houten marqueterie bureau met verguld bronzen ornamenten en 5 laden. Replica Mazarin stijl, André-Charles Boulle. 2 barsten in de lak aan achterzijde.

    A black lacquered wooden marquetry desk with gilded bronze ornaments and 5 drawers. Replica Mazarin style, André-Charles Boulle. 2 cracks in the lacquer on the back.
    No longer available
    Dim. 86 x 200 x 105 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #710

    Een ééndeurs vitrinekast, Louis XVI geïnspireerd, gefineerd hout. Het glas aan de linkerzijde is gebarsten.

    A single-door display cabinet, inspired by Louis XVI, veneered wood. The glass on the left side is cracked.
    No longer available
    Dim. 163 x 78 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #610

    Een houten commode in Lodewijk XV stijl. Gebogen front in wortelhout fineer, versierd met bronzen monturen, 2 laden en marmeren blad.

    A wooden chest of drawers in Louis XV style. Curved front in burlwood veneer, decorated with bronze mounts, 2 drawers, and marble top.
    No longer available
    Dim. 89 x 113 x 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #525

    Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en

    bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.

    A solid oak cabinet with sculpted details, lion heads, and ball feet. 2 doors and 2 drawers with a base, converted into a TV cabinet.
    No longer available
    Dim. 176 x 151 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #660
    Maurice Burke Arkana

    Een Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.

    An English vintage design coffee table made of chrome, wood, and formica. Rare design by Maurice Burke for Arkana, mid '60s.
    No longer available
    Dim. 38 x 63 x 60cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #538

    Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.

    A sculpted oak cabinet with central mirror, 4 doors, and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 240 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #485
    Mercator

    Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.

    A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator.
    No longer available
    Dim. 78 x 156 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #732

    Een 19e eeuws likeurkabinet, de originele karaffen en glazen zijn niet meer aanwezig.

    A 19th-century liqueur cabinet, the original decanters and glasses are no longer present.
    No longer available
    Dim. 26 x 30 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #534

    Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.

    A sculpted oak cabinet with center mirror, 4 doors, and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 240 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #720

    Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.

    An Art Deco floor clock with leaded glass in an oak cabinet.
    No longer available
    Dim. h 202 x b 70 x d 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #236

    Een eikenhouten bibliotheekkast, landelijke stijl met 4 schabben en gesloten kastdeel onderaan.

    An oak library bookcase, in country style with 4 shelves and a closed cabinet at the bottom.
    No longer available
    Dim. 230 x 130 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #590

    Een 18 karaats wit en roze gouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 0,72 ct. HP1 en vier diamanten in driehoek geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18 carat white and rose gold Art Deco ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 0.72 ct, HP1 quality, and four triangle-cut diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct, as well as four brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 12,55 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #565

    Een tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. Bronzen details en leeuwenpoten.

    A two-door Empire style display cabinet with bronze details and lion feet.
    No longer available
    Dim. 183 x 115 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #569

    “Majapahit”. Een set poppen van een Hindu prinses en een Indonesische prins in traditionele klederdracht, versierd met vergulde details en messing juwelen.

    "Majapahit." A set of dolls depicting a Hindu princess and an Indonesian prince in traditional attire, adorned with gilded details and brass jewels.
    No longer available
    Dim. 73 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #471
    Abelam

    Een Yam masker, Abelam stam, ter gelegenheid van het Yam feest, regio Maprik.

    A Yam mask, Abelam tribe, used during the Yam festival, Maprik region.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #278

    Een blikken luchthaven, Russisch, ui de jaren 50 van vorige eeuw. Opwindbaar speelgoed met een vliegtuig dat op en neer gaat en hierbij loopings kan maken.

    A tin airport, Russian, from the 1950s. Wind-up toy with a plane that goes up and down while doing loops.
    No longer available
    Dim. 11 x 34 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #68

    Een gefumeerde glazen mandje met handvat van smeedijzer. Met decoratie op de rand van zeemeerminnen.

    A smoked glass basket with wrought iron handle. Decorated with mermaids on the rim.
    No longer available
    Dim. Ø 31 h 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #302

    Een ovalen spiegeltje in polychrome gesculpteerde houten lijst en kleine console. Versierd met floraal decor.

    An oval mirror in polychrome carved wooden frame and wall console. Decorated with floral motif.
    No longer available
    Dim. 55 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #34

    Een ovale spiegel in geslepen glas met verguld houten lijst en florale ornamenten.

    An oval mirror in cut glass with a gilded wooden frame and floral ornaments.
    No longer available
    Dim. 57 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #462
    Niang

    “Sous-verre”. 2 Senegalese karikaturale schilderijen in glas. Onderaan gesigneerd.

    "Sous-verre". 2 Senegalese caricatural paintings on glass. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 x 46,5cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #519
    Mori Yomoud

    Een Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.

    A Pakistani hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 270 x 187 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #62
    Frans Vantongerloo

    “Havenzicht”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Harbor View". A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #411

    Een polychroom houten Boeddha beeld, Thailand, tweede helft van de 20ste eeuw.

    A polychrome wooden Buddha statue, Thailand, second half of the 20th century.
    No longer available
    Dim. h
    Estimate: € 80 / 120
  • #544
    Bruder

    Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.

    A large wool carpet, marked on the reverse.
    No longer available
    Dim. 330 x 340 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #164
    Joop Mijsbergen
    Period: 1934 -

    “Fleur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘75. Verso getiteld met opschrift.

    "Fleur." A painting, oil on canvas. Signed and dated '75 at the bottom. Titled with inscription on the reverse.
    No longer available
    Dim. 160 x 100 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #689
    W. Van Herck

    ‘Aangemeerde schepen’, een maritiem schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Van Herck W. en gedateerd 1967.

    ‘Moored Ships’, a maritime painting, oil on canvas, signed Van Herck W. and dated 1967.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More