Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een polychroom houten plaat met een afbeelding van de kaft van ‘Le Lotus bleu’ van Kuifje.

Een polychroom houten plaat met een afbeelding van de kaft van ‘Le Lotus bleu’ van Kuifje.

Planche en bois polychrome représentant la couverture de “Le Lotus Bleu” de Tintin.
Dim. 40 x 30 cm
SKU: 1003200422.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #422
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #467
    Albert Poels

    “Maria en kind.” Twee terracotta beelden.

    “Vierge à l’Enfant”. Deux statues en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h 48 & h 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #310

    Een 14 karaats geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct. GH.

    Bracelet en or jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,84 ct. G/H.
    No longer available
    Dim. 12,78 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #688

    Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond. Blauwe open ogen. Oude klederdracht. Gemerkt J.

    Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte. Yeux bleus ouverts. Anciens vêtement. Marque J.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #722

    Twee vroeg XXe eeuwse Yatagans en een bajonet van omstreeks 1800.

    Deux yatagan du début du XXe siècle et une baïonnette vers 1800.
    No longer available
    Dim. L. 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #434
    Jan Decleir

    “Wonderland 2008”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 82/99 buiten de plaat.

    “Wonderland 2008”. Lithographie. Signée et numérotée 82/99 hors planche.
    No longer available
    Dim. 40,5 x 61,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #747

    Een paar kleine monochroom witte hoornvaasjes en twee met meerkleurig en verguld decor van Brussels porselein.

    Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles monochrome et deux autres polychromes et doré.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 12 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #281

    Een kopie naar een XIVe eeuws Byzantijns icoon met een 925‰ zilveren riza.

    Une copie d’une icône byzantine du XIVème siècle à riza en argent 925 ‰ .
    No longer available
    Dim. 17,5 x 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #282
    F. Van Camp

    “Winters boszicht met ree” & “Rivierlandschap met molen”. Olieverf op board. Beide gesigneerd en gedateerd ‘95.

    “Vue d’un bois en hiver avec chevreuil” et “Paysage rupestre au moulin”. Huile sur carton. Signés et datés ‘95.
    No longer available
    Dim. 28 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #606

    “Baadster”. Een gegoten beeld op voetstuk.

    “Baigneuse”. Sculpture moulée sur piétement.
    No longer available
    Dim. h: 140 x 43 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #89
    Donald Watson

    “Schots kustgezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.

    “Vue de la côte écossaise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘96.
    No longer available
    Dim. 21 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #31
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.

    Service à café et à thé en métal argenté sur plateau. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #797

    Een kleine ronde wandklok met een beschilderde glazen wijzerplaat. Met slinger en twee gewichten.

    Petite pendule murale ronde à cadran en verre peint. Avec balancier et deux poids.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More