Other lots by Lladro
Other lots in this auction
-
#719
Een lot van veertien XIXe eeuwse munten, bestaande uit dertien Zwitserse herdenkingsmunten van 5 Frank en een oude Roebel
Lot de 14 pièces de monnaie du XIXe siècle comprenant 13 pièces commémoratives suisses de 5 francs et un vieux Rouble.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#657
Een opgezette kop van een reegeit.
Tête empaillée d’une chevrette.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#121
Een driedelig schouwgarnituur van messing en porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars, versierd met handgeschilderde decors.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton et porcelaine comprenant une pendule et deux candélabres décorés à la main.No longer availableDim. h: 52 & 63 cmEstimate: € 650 / 800 -
#217
Polychroom houten beeld van Christus. XVIIde eeuw.
Sculpture en bois polychrome représentant Jésus Christ. XVIIe siècle.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#265
Een eikenhouten bureauin Mechelse renaissancestijl met langs weerskanten twee gesculpteerde paneeldeurtjes, geflankeerd door zuiltjes. In de gordel telkens drie laden en gebeeldhouwde leeuwenkoppen met ringen.
Bureau plat en chêne de style Renaissance malinoise. Deux portes sculptées flanquées de colonnettes. Chaque fois trois tiroirs en ceinture. Orné de têtes de lion sculpté aux anneaux en cuivre.No longer availableDim. 80 x 160 x 98 cmEstimate: € 120 / 180 -
#337
Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.
Couvert en métal argenté comprenant des petits fourchettes et couteaux, des grands fourchettes, couteaux et cuillères, des cuillères à café et des fourchettes à dessert. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#271
Maquette van een viermaster.
Maquette d’un quatre-mâts.No longer availableDim. 72 x 74 cmEstimate: € 60 / 100 -
#353
Een messingen jachthoorn.
Cor en laiton.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#550Murphy
Een oude radio in bakelieten kast. Type SAD94S. Bouwjaar 1945.
Ancienne radio en bakelite. Type SAD94S. Année 1945.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#52
“Madonna met kind.” & “St. Joris met de draak.” Twee replica iconen.
“Vierge à l’Enfant” et “St-Georges au dragon”. Deux répliques d’icônes anciennes.No longer availableDim. ± 30 x 25 cmEstimate: € 70 / 100 -
#425
“Meesters der schilderkunst”. Een reeks in acht delen, uitgegeven door Soubry. Eerste deel dubbel.
“Meesters der schilderkunst”. Série en huit volumes. Ed. Soubry. Volume 1 double.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#137
Russische icoon met het leven van Christus met centraal
, de Verrijzenis. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. XIXe siècle.No longer availableDim. 35,5 x 30 cmEstimate: € 200 / 300