Other lots by Lladro
#85Louis Vuitton
#396
Vergulde spiegel met console.
#70Salvador Dali
#16
Een paar zuiltjes van geaderd roze, wit en zwart marmer.
#107
Terrine décorative en faïence italienne décorée de scène polychromes en relief.No longer availableDim. 40 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#259
Een paar gepolychromeerde porseleinen beeldjes van een man en een vrouw. Weelderig gekleurd. Schade aan één voet.
Paire de statuettes en porcelaine polychrome représentant un homme et une femme richement colorés. Dégât à un pied.No longer availableDim. h: 41 en 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#119
“Herderskoppel”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
#533
Paar grote vazen Chinees porselein.
#544
“Kasura”. Gemengde techniek.
#103
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.
#331
Een zeeschildpadschild. Slijtage.
#557
Drie theepotten van polychroom Chinees porselein met decor van insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groen en roze fond. Canton, XIXde eeuw. Eén zonder deksel, één met beschadigd deksel en schilfer aan de rand, één iets kleinere met toegevoegd deksel.
Trois théières en porcelaine de Chine polychrome à décor d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Canton XIXe siècle. Une sans couvercle, une à couvercle endommagé et à éclat au bord, une un peu plus petit et au couvercle rapporté.No longer availableDim. H. 17,5 & 14,5 cmEstimate: € 150 / 200