#229Frans Van Tongerloo“Hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.
#680Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#134Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Liggende naakten”. Een paar tekeningen, houtskool op papier.
#442“Dorpjes aan een Frans meer”. Een schilderij, olieverf op doek. Monogram bovenaan.
"Villages on a French lake." A painting, oil on canvas. Monogram at the top.No longer availableDim. 31 x 45cmEstimate: € 300 / 500 -
#161Anton Nelson“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
#34Julien Schaeverbeke‘Beek in het bos met sloep’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Julien Schaeverbeke.
#572Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.
#460Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.50 ct. and with diamonds weighing approximately 0.40 ct. together.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#343Een roodkleurige vaas met vergulde band en tafereel in het reliëf.
A red-colored vase with a gilt band and relief scene.No longer availableDim. 24 x Ø12cmEstimate: € 15 / 30 -
#310Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,26 ct. F VS1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond 0.26 ct. F VS1.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 650 / 750