Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.

Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.

A polychrome porcelain basket on four legs. With hand-painted decoration and elaborately crafted flowers. Marked on the bottom and numbered.
Dim. 16 x 25 x 37 cm
SKU: 2410230291.
Auction day: 24 October 2023 19:00
Catalogue #291
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #263
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa, met label gemerkt.

    A vintage crystal Val Saint Lambert vase with green in the body, labeled.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 10cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #84

    “Interieurzicht vanuit de stal”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gemongrammerd F.B.

    "Interior view from the stable". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 x 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #653

    “Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.

    "Reading girl with cat." A figurine, galvanoplasty.
    No longer available
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #695
    Lladro

    ‘Innocence in bloom’, een Lladro beeld, modelnr 07644 in originele verpakking.

    'Innocence in Bloom', a Lladro figurine, model number 07644, in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #35

    Een Engels mahoniehouten halve maan tafeltje met 2 kwartvormige laden. Louis XVI stijl.

    An English mahogany demi-lune table with 2 quarter-shaped drawers. Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. 77 x 85 x 42cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #218

    Een houten geploychromeerd Corpus Christi beeld. Armen manco. Eind 17e eeuws.

    A wooden polychromed Corpus Christi sculpture. Arms missing. Late 17th century.
    No longer available
    Dim. 29cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #680
    Roskopf Patent

    Een zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.

    A pocket watch. Minor damage to the dial.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #111
    Bouret

    “De Herderin”. Bronzen beeld. Gesigneerd.

    "The Shepherdess". Bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #672

    Een paar Frans polychrome vazen met romantisch en floraal decor. 19e eeuws. 1 vaas met breukschade aan de voet.

    A pair of French polychrome vases with romantic and floral decor. 19th century. 1 vase with foot damage.
    No longer available
    Dim. 40 x 24cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415

    Een Chinese hardhouten sokkel met roze marmeren blad.

    A Chinese hardwood pedestal with a pink marble top.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #410

    Een zilveren ketting met hanger bezet met diamand oude slijp, +- 0,20 ct.

    A silver chain with pendant set with old cut diamonds, approx. 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 8,54 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #399
    Barthels

    Een lot van 4 geabstraheerde portretten. Schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Barthels”. ‘88-’89.

    A lot of 4 abstracted portraits. Painting, oil on panel. Signed "Barthels". '88-'89.
    No longer available
    Dim. 49 x 46cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More