#341Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
#314Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#296Een houten Frans halkastje, handbeschilderd met florale elementen en 3 laden.
#678Een grote decoratieve schelp met parelmoer in reliëf.
#694Diverse Belgische niet gestempelde postzegels in 6 goed gevulde albums “Falzlos Album T” en enkele vellen postzegels. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.
Various Belgian unused postage stamps in 6 well-filled albums "Falzlos Album T" and some sheets of stamps. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#328Lladro‘Hang on’, een Lladro beeld, modelnr 5665 in originele verpakking.
"Hang on", a Lladro figurine, model number 5665 in original packaging.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#68Lladro‘Scarecrow and the Lady’, een Lladro beeld, modelnr 5385 in originele verpakking.
#284O. Palman“Stille waters”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#171Richard MacdonaldPeriod: 1978“Piper” (1978). Een gepatineerd bronzen beeld van een fluitspelende vrouw. Op zwart marmeren sokkel en met bijhorende box. Genummerd 13/90.
#28Een lot van 7 porseleinen wijwatervaten. Waaronder een gedeelte Brussels porselein.
#336Een massief houten paar begijnenstoeltjes. XIXde eeuw.
A pair of solid wooden beguine chairs. 19th century.No longer availableDim. 86 x 43 x 34 cmEstimate: € 30 / 50