#696FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a swirl motif. Marked on the bottom. Cups and saucers, various plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 milk jugs, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#480Een 18 kt witgouden ring bezet met baguetten met een gezamenlijk gewicht van 1,18 ct.
An 18 kt white gold ring set with baguette diamonds with a total weight of 1.18 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 900 / 1000 -
#66Een mahoniehouten vitrinetafeltje met glazen blad, schuiflade en bordeaux vilten bekleding.
#391Een Chinees porseleinen theepot met enkele figuren versierd in het decor.
A Chinese porcelain teapot decorated with several figures in the design.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#174Jules Van KeirsbilckPeriod: 1833-1896“De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
#514Harry BuyckPeriod: °1928-2017“Tafereel op zebrapad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Scene on Zebra Crossing". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 70 x 60cmEstimate: € 400 / 500 -
#540Een 18 kt geelgouden ring bezet met een grijze parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a grey pearl.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 180 / 250 -
#41Karel Van de WoestynePeriod: 1878-1929Een boek in papieren omslag, met 5 droge naaldetsen van Jules van Ael. Gedrukt op 300 genummerde exemplaren (ex. 42) op handgeschept papier. Originele uitgeverskaft en beschermdoosje
A book in paper cover, with 5 drypoint etchings by Jules van Ael. Printed in 300 numbered copies (ex. 42) on handmade paper. Original publisher's cover and protective box.No longer availableDim. 30 x 21cmEstimate: € 75 / 125 -
#557-Een paar sac-à-perles luchters van krstial en koper.
A pair of sac-à-perles chandeliers made of crystal and copper.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 160 / 180