#696FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a swirl motif. Marked on the bottom. Cups and saucers, various plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 milk jugs, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#96GodinEen handbeschilderd salontafeltje met floraal decor en vergulde toetsen. Onderaan gemerkt en genummerd met certificaatlabel. Gedateerd 1886.
A hand-painted coffee table with floral decoration and gilded accents. Marked and numbered at the bottom with certificate label. Dated 1886.No longer availableDim. 50 x 69 x 69cmEstimate: € 100 / 200 -
#171Richard MacdonaldPeriod: 1978“Piper” (1978). Een gepatineerd bronzen beeld van een fluitspelende vrouw. Op zwart marmeren sokkel en met bijhorende box. Genummerd 13/90.
#80Een 18 kt geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee puntvormige saffieren samen +- 0,40 ct. en email.
An 18 kt yellow gold brooch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and two pointed-shaped sapphires totaling approximately 0.40 ct., as well as enamel.No longer availableDim. 13 gEstimate: € 500 / 600 -
#324Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#555Een Bretoense dressoir met 3 deuren en 1 lade, eind 19e/begin 20ste eeuw.
A Breton sideboard with 3 doors and 1 drawer, late 19th/early 20th century.No longer availableDim. 95 x 173 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#698Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#198Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#651Lladro‘We can’t play’, een Lladro beeld, modelnr 5706 in originele verpakking.
"We can't play," a Lladro figurine, model number 5706 in original packaging.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#46Een wortelhouten fineer salontafeltje met onderaan cannage tableau en met leeuwenpoten. Fineerschade aan het blad.
A carrot wood veneer coffee table with a caning panel at the bottom and lion feet. Veneer damage on the tabletop.No longer availableDim. 54 x 87 x 66cmEstimate: € 40 / 60 -
#237“Reforme Urgente, Pitcher in Barbotine”. Een porseleinen karaf. Onderaan genummerd 741.
"Urgent Reform, Barbotine Pitcher." A porcelain carafe. Numbered 741 at the bottom.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 100 / 150