#172“San Vitale Ravenna”. Een schilderij, aquarel op papier.
#169Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
#92Een lot Imari porselein bestaande uit een ovalen schaal en 2 vaasjes.
#36“Vlucht uit Egypte”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#35“De slag bij Lagos”. Een kleurenlitho op papier.
"The Battle of Lagos." A color lithograph on paper.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 60 -
#68Een lot van 4 messing belgewichten.
A lot of 4 brass bell weights.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 & ... & 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#247“Souvenir de l’Yser”. Een gegraveerde obus, WOI, monogram A.E., 1916.
#43Een paar Maastricht blauw-wit porseleinen vazen met Chinees decor.
#143“Interieur”, een schilderij, olieverf op paneel, links onder gesigneerd.
"Interior", a painting, oil on panel, signed lower left.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 21 cmEstimate: € 20 / 40 -
#257H&M HomeEen klein hout gelakt dienblaadje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.