#53Pandora“Kris Fierens”. Een kunstboek, uitgeverij Pandora.
#82Een paar glazen groene ‘hekseballen’.
A pair of green glass 'witch balls'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 10 & 9,5 cm -
#104Een paar Delfts blauw-wit porseleinen vaasjes met landschap en dame in het decor. Onderaan gemerkt. Eind 19e eeuw.
#25‘Kuifje in Amerika’. Softcover, herdruk uit 1960.
#87Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor, onderaan gemerkt.
#199Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix.No longer availableOnline onlyDim. 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3Vermeulen“Omwalling”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#92Een lot Imari porselein bestaande uit een ovalen schaal en 2 vaasjes.
#59EikowEen vintage microscoop in houten kistje.
A vintage microscope in a wooden case.No longer availableOnline onlyDim. 20 cmEstimate: € 40 / 60