Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een pompoenvormig theepotje van meerkleurig Chinees porselein met verzilverde monturen.
Een pompoenvormig theepotje van meerkleurig Chinees porselein met verzilverde monturen.

Een pompoenvormig theepotje van meerkleurig Chinees porselein met verzilverde monturen.

Une théière en forme de potiron en porcelaine chinoise polychrome et montures argentées.
Dim. h: 16 cm
SKU: 2504170561.
Categories: Aziatisch, Porselein, Verzilverd.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #561
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #582

    Een vierkante theebus van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van linten en Fo-honden.

    Une boîte à thé en forme carré en porcelaine blanche et bleue avec décor de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #577

    Een penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.

    Un étui à pinceaux en porcelaine chinoise avec décor polychrome représentant des personnages dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #581

    Een bolle vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.

    Un vase en forme de bulbe en porcelaine chinoise avec décor blanc et bleu représentant des chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #651

    Een zehoekige theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.

    Une théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #637

    Een paar miniatuur armstoeltjes met bijhorend tafeltje van monochroom wit porselein, versierd met een polychrome bloem.

    Deux fauteuils et une table miniatures en porcelaine monochrome blanche, décoration de fleurs polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #613

    Een diep bord van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van planten. Onderaan gemerkt.

    Une assiette creuse en porcelaine de Chine blanche et bleue, décor de plantes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #607

    Een vijfhoekig schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een haan in het decor.

    Une coupelle pentagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor représentant un coq.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #667

    Een kom van meerkleurig aardewerk met een bloemndecor. Jaipur, India. Beschadigingen aan de voet. Onderaan gemerkt en gedateerd 22/04/1997.

    Un bol en faïence polychrome, décor de fleurs. Jaipur, Inde. Dégât au pied. Marque en dessous et daté 22/04/1997.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #424

    Cylindrische beker van Chinees porselein, met poederblauwe randen en een Europees bloemendecor. XIXde eeuw.

    Chope cylindrique en porcelaine de Chine aux bords en bleu poudré et aux fleurs européennes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #622

    Een balustervaas met een bloemendecor van Chinese lak in reliëf.

    Un vase balustre avec décor fleuri chinois en laque et en relief.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #657

    Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.

    Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #604

    Een schaal van celadonporselein met een bianco sopra biancodecor.

    Une coupe en porcelaine céladon avec décor blanc sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #213

    Een wandornament van verzilverd metaal in de vorm van een leeuwenkop.

    Un ornement mural en métal argenté en forme de tête de lion.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #633

    Een paar zeshoekige dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein, gedecoreerd met bloemen en landschappen.

    Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de paysage et fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #551

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un paysage.
    No longer available
    Dim. h:45 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #616

    Een schaaltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een vis.

    Une coupe en porcelaine de Chine blanche et bleu , décor de poissons.
    No longer available
    Dim. Ø: 18,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #683

    Een paar balustervaasjes van blauw en wit Chinees porselein met een bloemendecor.

    Deux vases balustre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #674

    Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.

    Tapisserie japonaise ancienne décorée de fleurs et d’oiseaux en brocart d’or sur fond noir. Usures et dégâts. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 300 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #649

    Een theepotje van Chinees terracotta. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de tuit en aan de binnenkant van het deksel.

    Une théière en terre cuite chinoise. Marque à la base. Eclat au déversoir et à l’intérieur du couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #591

    Een paart ruitvormige vaasjes van celadonporselein. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en forme carré en porcelaine céladon. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #623
    Wunsiedel

    Een dekselvaas van rood porselein met een verguld decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Beieren.

    Un vase à couvercle en porcelaine rouge, décor de fleurs. Marque sous la base. Bavière.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #268

    Een aansteker van verzilverd metaal, versierd met klassieke interieurscènes

    Un briquet en métal argenté, décoration classique d’un intérieur animé.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #641

    Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een wucaidecor.

    Un petit bol en porcelaine polychrome, décor wucai.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #678

    Een paar buikvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, waarvan één met gerestaureerde hals. We voegen er een Chinese balustervaas met een meerkleurig landschapsdecor aan toe.

    Quelques vases pansus en porcelaine chinoise, polychrome et décor de personnages, dont un vase avec le cou restauré. Nous ajoutons un vase balustre chinois avec décor paysage polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 34 & cm
    Estimate: € 600 / 1000

Other lots in this auction

  • #237

    Een bibliotheekkast met vier gevitreerde deuren bovenaan en vier laden boven vier paneeldeuren onderaan.

    Une bibliothèque anglaise, le haut ouvrant à quatre portes vitrées, le bas à quatre tiroirs et portes.
    No longer available
    Dim. b: 225 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #362

    Een barokke spiegel van gebeeldhouwd notenhout.

    Un miroir en noyer sculpté de style baroque.
    No longer available
    Dim. 83 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #653

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Delfts aardewerk, versierd met een hond op het deksel. Onderaan gemerkt. XXe eeuw.

    Deux vases à couvercle en poterie de Delft, décorés avec chiens sur les couvercles. Marqués en dessous. XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #535
    Morabito pour homme

    Twee vaporisators eau de voyage voor heren van 75 ml en 50 ml.

    Deux vaporisateurs d’eau de voyage pour homme. 75 et 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #60

    Een slavenarmband van zilver en hoorn met een dubbele drakenkop.

    Bracelet d’esclave en argent et corne orné d’une double tête de dragon.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #699
    Hilde Hendrickx

    “Stilleven”. Pastel op bruin papier. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Pastel sur papier brun. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #248

    Inktpot van Brussels porselein met Karel I op het deksel. XIXde eeuw.

    Encrier en porcelaine de Bruxelles - Charles I sur le couvercle. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #349

    “Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Autoportrait”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 87 x 43 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #249

    Een bolle aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor op donkerblauwe fond. Apocrief gemerkt onderaan.

    Un vase en terre cuite avec décor polychrome sur un fond bleu foncé. Marque apocryphe sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #360
    Michael Kors

    Een verguld roestvrij stalen dameshorloge met polsband van staal en hoorn en in originele doos met certificaat.

    Une montre pour dames en acier inoxydable dorée avec bracelet en acier et corne, dans son emballage d’origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #42
    Bernard Swerts
    Period: 1912 - 2002

    “Schepen op een kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Péniches sur un canal”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #372

    “Vue de la Grande place et la maison de ville à Bruxelles” & “Dernièrs adieux de Napoleon à sa famille”. Twee oude gravures. We voegen er een reproductie van een ets van Joostens met een zicht op de Oude Koornmarkt aan toe.

    “Vue de la Grande Place et la Maison de Ville à Bruxelles”et “Derniers adieux de Napoléon à sa famille”. Deux eaux fortes. Nous ajoutons une eau forte représentant le Vieux Marché au Blé.
    No longer available
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More