#437W. GERMANY
Een lot van 5 vintage Duits aardewerken vazen. Diverse modellen en kleurpallet.
#323Lekturama Rooie Oortjes
Een collectie strips 8 stuks, “Rooie Oortjes” verzameling in originele doos.
A collection of 8 comics, "Rooie Oortjes" collection in original box.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#619Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Graanpluk met molen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#618
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
An ancestral figure of carved wood, Fang, Gabon.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#528
Two large Moroccan oil lamps. A few small cracks in different places in the glass.No longer availableDim. 110 x 37 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#614
“Nova Antquae Flandria.” Kaart van Vlaanderen door ‘D. Auberto Mireo’. 18de eeuws.
#237
Een gegraveerd glasservies.
#577Limoges France
Een porseleinen servies. Onderaan gemerkt CH Field Haviland model Sou-Tcheou.
#607
Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.
#217Jef De Keyser
Een buste in terracotta met schilferschade onderaan .Achteraan gesigneerd.
#456Shirvan
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#436Baharlou
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An eastern wool carpet. Hand-knotted.No longer availableDim. 152 x 101 cmEstimate: € 100 / 120