#445Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een donkerblauwe kleursteen van ± 5 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de couleur bleue foncée de ± 5 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 80 / 120 -
#370Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee kleine diamanten een lichtblauwe kleursteen van ± 4 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits diamants et une pierre de couleur bleue claire de ± 4 ct.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 150 / 200 -
#481Een zittende Boeddha van verguld hout, versierd met glazen kraaltjes.
#784Maria Rombouts“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 75 / 100 -
#21Lot chromo’s e.d.
Lot de chromos etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#274Th. Hansjens“Vrouw op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
#82“Vaas met bloemen” Lithografie.
#550Twee verschillende metalen design hanglampen. Jaren ‘70.
#104Gaspar Huybrechts“Sint Franciscus zegent de menigte” & “Ignatius van Loyola”. Twee gravures naar werken van Rubens.
#782Hiroshige“Yui” Een ingekleurde originele Japanse houtsnede uit de reeks ‘53 stations van de Tokaido’. 1833.
#699E. Coates“Uitgestrekt landschap met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1865 (?).
”Paysage étendu et bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1865 (?).No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 100 / 120