#258Veertien verschillende vergulde schakelkettingen sommige met hangers.
#12Een set van 2 Afrikaanse hoofden in houtsnijwerk met koperen versiering.
#68Een lot van 5 gebundelde medische naslagwerken in het Frans, 1950/51.
#86Grégoire MassengoEen uit ebbenhout gesculpteerde buste van een Afrikaans figuur. Onderaan gesigneerd.
#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
A lot of 3 crystal hearts and an accompanying shell, in original case.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#32Een oude koperen ketel.
#221Een Perzisch handgeknoopt loper.
A Persian hand-knotted runner.No longer availableOnline onlyDim. 200 x 65Estimate: € 40 / 60 -
#179Een handgeknoopte Iranese loper.
#181Een machinaal wandtapijt, vermoedelijk Iranees.
#243Een Chinees porseleinen dekselvaas met meerkleurig figuratief decor rondom. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain lidded vase with colorful figurative decoration all around. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 28 x Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60