#240Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
A lot of 3 hand-knotted Persian carpets.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 106cmEstimate: € 90 / 120 -
#190Een Oosters handgeknoopt tapijt.
#126Een grote Satsuma balustervaas met vergulde details.
#66Een biljet van 5 Yuan d.d. 1936 in plexi.
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
#156Een Hamadan loper van wol. Handgeknoopt.
A wool Hamadan runner rug. Hand-knotted.No longer availableOnline onlyDim. 171 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#16Een vintage blauw glazen schaal.
A vintage blue glass bowl.No longer availableOnline onlyDim. 67cmEstimate: € 20 / 30 -
#245“De Lezeres”. Een brons gepatineerd Art Deco beeldje op marmeren sokkel. Plaquette vooraan en verso gesigneerd. Naar een werk van Max Le Verrier.
"The Reader." A patinated bronze Art Deco statue on a marble base. Plaque on the front and back signed. After a work by Max Le Verrier.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74Een notarislamp met groene kap en een voet in onyx en messing.
A notary lamp with a green shade and a base in onyx and brass.No longer availableOnline onlyDim. h 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.