Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een porseleinen balustervaas met decor van pioenen en rozen.
Kaiser Porzellan

Een porseleinen balustervaas met decor van pioenen en rozen.

Vase balustre en porcelaine à décor de pivoines et de roses.
Dim. h: 55 cm
SKU: 2903220235.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #235
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #41

    Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.

    Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #247
    Thuringen

    Een opengewerkt porseleinen coupe, versierd met bloemetjes in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en porcelaine ajourée, décorée de fleurs en haut relief. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 13 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #158

    Een tafelklok in Lodewijk XV stijl. Compleet met slinger en sleutel.

    Pendule de table de style Louis XV. Complet avec pendule et clé.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #603

    Een paar bronzen kaarsenhouders in barokke stijl.

    Une paire de bougeoirs en bronze de style baroque.
    No longer available
    Dim. H:20cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #483
    Liberio Bretas

    “O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.

    "Oh Pétro". Une statue en stéatite. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #609

    “Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd “Guy Vandenbranden” (1926 - 2014) en gedateerd 2005.

    "Composition géométrique". Huile sur toile. Signé au verso « Guy Vandenbranden » (1926 - 2014) et daté 2005.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #238
    Paul Sertsté
    Period: 1910 - 2000

    “Au revoir”. Een gepatineerd beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.

    "Au revoir". Une statue en terre cuite patinée. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #311

    Een antieke geglazuurd aardewerken tegel met een leeuw in het decor.

    Un carreau ancien en faïence vernissée avec un lion dans le décor.
    No longer available
    Dim. 14 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #188

    Een paar plafonnières van verguld koper en met glazen coupes.

    Paire de plafonniers en cuivre doré à coupes en verre.
    No longer available
    Dim. Ø 30,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #312

    “Gestileerd plattelandszicht met bomen”. Twee kleuren litho’s. Gemonogrammeerd.

    "Vue de campagne stylisée avec des arbres". Deux lithographies en couleurs. Monogrammées.
    No longer available
    Dim. Ø 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #292
    Simons

    “Marine met schepen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Marine avec des navires la nuit". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #679
    Val Saint Lambert

    Een grote coupe “Parisiana” van rood en kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Une grande coupe en cristal taillé rouge et incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More