Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een porseleinen balustervaas met een Canton decor van personages en bloemen.
Een porseleinen balustervaas met een Canton decor van personages en bloemen.
Een porseleinen balustervaas met een Canton decor van personages en bloemen.

Een porseleinen balustervaas met een Canton decor van personages en bloemen.

Un vase balustre en porcelaine à décor Canton de personnages et de fleurs.
Dim. H. 47 cm
SKU: 2306200668.
Category: Porselein.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #668
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #731

    Een schouwklokje met één kandelaar van meerkleurig en vergulmd Italiaans porselein, versierd met fruit en bloemen.

    Un chandelier avec un chandelier en porcelaine italienne multicolore et dorée, décoré de fruits et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #763

    Een kraagvaasje van Japans porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase à col en porcelaine japonaise, décoré d'un décor floral multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #661

    Grote balustervaas met een polychroom Imari-decor. Onderaan gemerkt.

    Grand vase balustre à décor polychrome Imari. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #362
    Goebel

    Vier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.

    Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #816
    Capodimonte

    Een spiegel in porseleinen lijst, versierd met meerkleurige bloemen in reliëf.

    Miroir à cadre en porcelaine décoré de fleurs multicolores en relief.
    No longer available
    Dim. 67 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #687

    Acht borden en een vierkante schotel van wedgwoodporselein met vergulde randen, druivenranken op de vleugel en dansende putti in het plat. De decors gesigneerd ‘J. Hodgkiss’. Onderaan gemerkt.

    Huit assiettes et un plat carré en porcelaine Wedgwood aux bords dorés, vigne sur l'aile et putti dansant dans le creux. Les décors sont signés J. Hodgkiss . Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #449
    Goebel

    “Land in sight”. Een groepje van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel, uitgegeven naar aanleiding van de 500ste verjaardag van de ontdekking van Amerika door Columbus. Gemerkt en genummerd 23649/30000 en met medaille. 1992.

    Terre en vue . Un groupe de porcelaine multicolore conçu par MI Hummel, publié à l'occasion du 500e anniversaire de la découverte de l'Amérique par Columbus. Marqué et numéroté 23649/30000 et avec médaille 1992.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #705

    Een recente vaas van meerkleurig Cantonporselein. Onderaan gemerkt.

    Un vase récent en porcelaine de Canton multicolore. Marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 47,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #621

    Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.

    Théière en porcelaine de Chine. Vers 1750, provenant du bateau Geldermalsen, écoulé en 1752 et récupéré en 1985, le lot faisant partie de la vente “Nanking cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Couvercle rapporté.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #715

    Een vaas van meerkleurig Cantonporselein. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Canton multicolore. Marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #131

    Een paar zittende hondjes op kussens. Meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor en met bronzen ornamenten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de chiens assis sur des coussins. Poterie multicolore, décorée de décor floral et d'ornements en bronze. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 130 / 160
  • #743

    Een lampenvoet, versierd met messingen blaadjes en een vogel van meerkleurig porselein.

    Pied de lampe aux feuillettes en laition et orné d’un oiseau en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #730

    Twee verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein, beide gemonteerd als lampenvoet.

    Deux vases différents en porcelaine chinoise multicolore, tous deux montés comme pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #507

    Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig Cantondecor.

    Un vase en porcelaine chinoise récente avec un décor de Canton multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #761

    Een lot van twee gemberpotjes en een dekselvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Lot de deux pots de gingembre et un vase de couvercles en porcelaine chinoise multicolore. Marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 12.5 & 14.5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #511

    Een coupe van Vieux-Paris, versierd met een bloemendecor en enkele gevleugelde hermen.

    Un coupé du Vieux-Paris, décoré d'un décor floral et de quelques hermes ailés.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #493

    Een paar gemberpotten van meerkleurig Chinees porselein met een decor van pioenen.

    Une paire de pots de gingembre en porcelaine de Chine multicolore décorés de pivoines.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #601

    Een meerkleurig porseleinen Guan Yin met zestien armen.

    Une porcelaine multicolore Guanyin avec seize bras.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #745
    Goebel

    Vier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. De skiër hersteld aan de voetjes. Allen gemerkt.

    Quatre figurines en porcelaine multicolore d'après le dessin de M.I. Hummel. Le skieur restauré aux pieds. Tout marqué.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #557

    Een vaas van Cantonporselein met scènes van de hofhouding in cartouches op een achtergrond van pioenen en perziken. De handvatten in de vorm van twee aapjes met een bal. Omstreeks 1900.

    Un vase en porcelaine de Canton avec des scènes de la maison royale en cartouches sur fond de pivoines et de pêches. Les anses en forme de deux singes avec une boule. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #658

    Een grote en een paar kleinere (kleine schilfer aan de rand) porseleinen vazen met een famille rose decor. Onderaan gemerkt.

    Un grand et une paire petits vases en porcelaine (petit éclat sur le rebord) à décor de famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 47 & 35,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #547

    Een paar grote dekselvazen van Imariporselein, versierd met vogels, bloeiende struiken en Fo-honden.

    Une paire de grands vases à couvercle en porcelaine Imari décorés d'oiseaux, d'arbustes à fleurs et de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #485

    Een barokke dekselvaas van porselein met classicistische personages in reliëf. Italiaans werk, onderaan gemerkt Capodimonte Italy.

    Un vase baroque en porcelaine recouvert de caractères classiques en relief. Travail italien, marqué Capodimonte Italie en bas.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #707
    Volkstedt

    “Herderskoppel”. Een groep van monochroom wit porselein. Achteraan gemerkt. Haarscheur vooraan door de basis.

    Couple de bergers . Un groupe de porcelaine blanche monochrome. Marqué à l'arrière. Cheveu à l'avant à travers la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #779

    Zwart houten Edwardian muziekmeubeltje met bovenaan twee spiegeldeurtjes en een gedraaide houten galerij, onderaan zes uitklapbare partituurhouders. Vier poten met messingen wieltjes. Achteraan met zegel “Stubleys Patent n° 578”. Begin XXste eeuw.

    Meuble à musique noir édouardien avec deux portes miroir en haut et une galerie en bois tourné, six supports de musique pliants en bas. Quatre pieds avec roues en laiton. Au dos avec le sceau Brevet Stubleys n ° 578 . Début du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. 107,5 x 65 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #127

    Een plaasteren herenbuste.

    Un moulage en plâtre d'un buste d'homme.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #488
    Christofle

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op ovale presentatiespiegel. Dekseltje van het melkkannetje manco. Gemerkt.

    Un service à thé et à café en métal argenté sur un miroir de présentation ovale. Couvercle du pot à lait manquant. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #429
    Hagl (?)

    “Herfstige tuin”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateed ‘64.

    Jardin d'automne . Aquarelle sur papier. Signée et datée 64.
    No longer available
    Dim. 35 x 48 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #561

    Een theepot van polychroom Chinees porselein.

    Une théière en porcelaine chinoise polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #464
    Benny Want

    “De noodlanding”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘86.

    L'atterrissage forcé . Huile sur panneau. Signée et datée '86.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #697
    Florence - Capodimonte

    “Dame met kruik en bloemen”. Een beeld van kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1982.

    Dame avec cruche et fleurs . Une statue en plastique d'après un dessin de Guiseppe Armani. Marquée et datée de 1982.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #63

    Een bronzen lampenvoet in de vorm van een reiger bij een lantaarn met meerkleurig glas.

    Un pied de lampe en bronze en forme de héron avec une lanterne en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #609

    Een sobere eikenhouten dekenkoffer.

    Coffre à linge en chêne.
    No longer available
    Dim. 73 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #60

    Een paar 18 karaats wit gouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en forme de coeur en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 0,12 ct.
    No longer available
    Dim. 1,54 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #173

    Een recent triptiekje met de Madonna met kind en Heiligen, een Russische icoon en “Ecce Homo”, een potloodstudie uit 1925.

    Un récent triptyque avec la Vierge à l'enfant et les saints, une icône russe et Ecce Homo , une étude au crayon de 1925.
    No longer available
    Dim. 20 x 23; 21 x 13 & 19 x 15 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #359

    Drie handgeschilderde miniaturen met vrouwenportretten, vermoedelijk op ivoor, waarvan twee gesigneerd. Eén met vochtschade.

    Trois miniatures peintes à la main avec des portraits de femmes, probablement sur ivoire, dont deux sont signées. L'une avec des dégâts d'humidité.
    No longer available
    Dim. 6 x 5 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More