#50Een 9 karaats geelgouden slavenarband.
#520ChanelEen paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.
#421Een lot van 3 uit jade gesculpteerde snuisterijen.
A lot of 3 trinkets sculpted from jade.No longer availableEstimate: € 125 / 150 -
#654Paul TuerlinckxEen set van drie portretten van clowns. Aquarel op papier.
#527Een Chinees porseleinen tegel met spelende figuren in het decor.
#415Een set van een kristallen karaf met tien glazen, handgeslepen met een floraal decor.
#223Een lot van 2 stuks zilver bestaande uit kommetje, schaaltje beiden gemerkt 800, en een verzilverd metalen karaf gemerkt “O GALLIA”.
#511KadjarEen tapijt van Louis Depoortere.
A carpet by Louis Depoortere.No longer availableDim. 253 x 170 cmEstimate: € 60 / 100 -
#276Een Lodewijk XVi-stijl opklapbare mahoniehouten bijzettafel. Met 1 lade.
#639Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.
#567Een paar Chinees porseleinen vazen met verguld decor en personages. Onderaan gemerkt.
#605Een Chinees porseleinen gemberpot met polychroom decor van personages. Met sokkel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with a polychrome decoration of characters. With base. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120