Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een porseleinen dessertservies, 29 delig, met rozen gedecoreerd, bestaande uit 6 grote borden, 6 dessertborden, 6 tassen, 6 ondertassen, 1 schaaltje, 1 koffiepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot en 1 koekjesschaal met 2 etages.
Royal Albert Bone China

Een porseleinen dessertservies, 29 delig, met rozen gedecoreerd, bestaande uit 6 grote borden, 6 dessertborden, 6 tassen, 6 ondertassen, 1 schaaltje, 1 koffiepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot en 1 koekjesschaal met 2 etages.

A 29-piece porcelain dessert service decorated with roses, consisting of 6 large plates, 6 dessert plates, 6 cups, 6 saucers, 1 bowl, 1 coffee pot, 1 creamer, 1 sugar bowl, and 1 2-tiered cookie dish.
Dim. h 28 x Ø 27 cm
SKU: 2701260531.
Categories: Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #531
Estimate: € 40 / 60
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #163
    Period: 1933

    “Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.

    "Forest View with Babbling Brook", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly, dated 1933. The canvas restored in 2 places, minor damage to the frame.
    Place a bid ›
    Dim. 109 x 132 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #600

    Een kristallen karafje met 6 borreltjes en geslepen bloemmotief.

    A crystal decanter with 6 shot glasses and cut flower motif.
    Place a bid ›
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #511

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Place a bid ›
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    Een grote vintage spiegel, gesigneerd Guillaume B. Toegeschreven aan Deknudt.

    A large vintage mirror, signed Guillaume B. Attributed to Deknudt.
    Place a bid ›
    Dim. 180 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #523
    Manifattura SC3

    Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.

    A set of 2 design lamps with ceramic base, from the 80s/90s of the last century, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 51 cm (voet)
    Estimate: € 60 / 80
  • #456

    Een handgeknoopt zijden tapijt met de voorstelling van een levensboom.

    A hand-knotted silk carpet depicting a tree of life.
    Place a bid ›
    Dim. 150 x 90 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #469

    Een 84 delig kristallen glasservies, Regina, 7 x 12 glazen waarvan één van de champagnefluten met schilfer.

    An 84-piece crystal glassware set, Regina, 7 x 12 glasses including one champagne flute with a chip.
    Place a bid ›
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #364

    Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.

    A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design.
    Place a bid ›
    Dim. 302 x 196 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #484

    Een grote kristallen ‘Marie-Thérèse’ luchter met 18 lichtpunten.

    A large crystal 'Marie-Thérèse' chandelier with 18 light points.
    Place a bid ›
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #541

    Een lot van 39 vintage kristallen glazen, 6 x 19 cm, 9 x 16 cm, 6 x 15 cm, 6 x 14 cm en 12 x 12 cm hoog.

    A lot of 39 vintage crystal glasses, sizes ranging from 6 x 19 cm to 12 x 12 cm high.
    Place a bid ›
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #493

    Een messingen luchter met kristallen pendeloques.

    A brass chandelier with crystal pendeloques.
    Place a bid ›
    Dim. h 90 x Ø 74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #566

    Een kleine handgeknoopte loper, zijde en wol.

    A small hand-knotted runner, silk and wool.
    Place a bid ›
    Dim. 165 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #491

    Een grote verguld bronzen luchter met kristallen pendeloques.

    A large gilt bronze chandelier with crystal pendeloques.
    Place a bid ›
    Dim. h 90 x Ø 100 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #483
    Limoges Lafarge

    Een 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.

    A 131-piece Limoges porcelain dinner service, marked; Lafarge. Including 21 large plates, 13 soup bowls, 9 small plates, 10 dessert plates, 24 coffee cups + 28 saucers, 10 tea cups + 12 saucers, 2 sugar bowls, and 2 creamers. Added; 2 soup bowls and 2 dessert plates with damage.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 120 / 220
  • #301

    Een bronzen inktpot in de vorm van een Golder Retriever. Het inktpotje manco.

    A bronze inkwell in the shape of a Golden Retriever. The inkwell is missing.
    Place a bid ›
    Dim. 5.5 x 13 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #181

    Een milieu-de-table, zilver met kristallen coupe, gemerkt met Duitse keuren en 800. 1180 gram zilver. Eén oor dient hersteld te worden. S72A

    A centerpiece, silver with crystal bowl, marked with German hallmarks and 800. 1180 grams of silver. One handle needs repair. S72A.
    Place a bid ›
    Dim. 20 x 54 x 25.5 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #466

    Een grote, veelgebruikte hakblok/slagersblok met 2 laden.

    A large, well-used chopping block/butcher's block with 2 drawers.
    Place a bid ›
    Dim. 82 x 178 x 73 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #458
    L. De Clercq

    Een vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.

    A female figure in white stone. With a black marble base. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #520

    Een handgeknoopt oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Place a bid ›
    Dim. 195 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #517

    Een lot van 4 wandelstokken waarvan 2 in hout met snijwerk en 2 met hoornen handvat.

    A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles.
    Place a bid ›
    Dim. l 99 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #467
    Miek Van Orshoven

    “Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.

    "Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate.
    Place a bid ›
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #498

    Een bronzen buste van een naakte vrouw, naar Lambeaux.

    A bronze bust of a nude woman, after Lambeaux.
    Place a bid ›
    Dim. h 21.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #487
    Angelpoise

    Een vintage bureaulamp, Anglepoise, door George Carwardine voor Herbert Terry & Sons, Engeland jaren 1940, herkabeld.

    A vintage desk lamp, Anglepoise, by George Carwardine for Herbert Terry & Sons, England 1940s, rewired.
    Place a bid ›
    Dim. verstelbaar
    Estimate: € 100 / 150
  • #223

    Een bronzen uiltje met donkere patina op een zwart marmeren sokkel, naar werk van Milo. Met bronsstempel.

    A bronze owl with dark patina on a black marble base, in the style of Milo. With bronze stamp.
    Place a bid ›
    Dim. h 25 cm (met sokkel)
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #41
    Hörster

    Een Duitse bayonet, K98 - E.U.F. Hörster uit 1939. Nummergelijk.

    A German bayonet, K98 - E.U.F. Hörster from 1939. Matching numbers.
    Place a bid ›
    Dim. l 43 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #76

    Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.

    A round solid wooden table, crack in the top.
    Place a bid ›
    Dim. h 75 x Ø 122 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #126

    Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

    A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
    Place a bid ›
    Dim. 202 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #192
    Unterweissbach

    “Musicerende jonge dames.” Porseleinen groepje in goede staat. Onderaan gemerkt.

    "Young ladies making music." Porcelain group in good condition. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #342
    Pat Andrea
    Period: 1942 - ....

    “Zomeravondtraining”, een litho uit 1970, gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 137/190.

    "Summer evening training", a lithograph from 1970, signed and numbered outside the plate: 137/190.
    Place a bid ›
    Dim. 54 x 73 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #281
    Longwy, France

    Een lampvoet van meerkleurig aardewerk, gemerkt ‘Emaux Longwy. Décoré à la main, Rehausse J. M. (Justin Masson). Gechipt aan de basis, een deel van de fitting is manco.

    A lamp base made of multicolored earthenware, marked 'Emaux Longwy. Hand decorated, Enhanced by J. M. (Justin Masson). Chipped at the base, part of the socket is missing.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #341

    Een paar Chinees porseleinen gemberpotten.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #355

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Place a bid ›
    Dim. 163 x 91 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #448

    Een wandtapijt met een middeleeuws tafereel, naar de oudheid.

    A tapestry depicting a medieval scene inspired by antiquity.
    Place a bid ›
    Dim. 99 x 191 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #170

    Een 18 kt geelgouden halsketting met hanger met centrale briljant van 0,70 ct. FSI2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,16 ct. FVS1.

    An 18kt yellow gold necklace with a pendant featuring a central brilliant cut diamond of 0.70 ct FSI2, surrounded by diamonds totaling 0.16 ct FVS1.
    Place a bid ›
    Dim. 3,41 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #476
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.

    A rectangular vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel. The bottom glass shelf has slight damage to the corner.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 128 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #425

    Bidjar tapijt, Benares India.

    Bidjar carpet, Benares India.
    Place a bid ›
    Dim. 254/203 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten in veiling. Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 January 2026 19:00
Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More