Similar lots by type
-
#163Period: 1933“Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.
"Forest View with Babbling Brook", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly, dated 1933. The canvas restored in 2 places, minor damage to the frame. -
#600Een kristallen karafje met 6 borreltjes en geslepen bloemmotief.
A crystal decanter with 6 shot glasses and cut flower motif. -
#511Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.
A carved wooden statue of an Indonesian lady. -
#504Een grote vintage spiegel, gesigneerd Guillaume B. Toegeschreven aan Deknudt.
A large vintage mirror, signed Guillaume B. Attributed to Deknudt. -
#523Manifattura SC3Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.
A set of 2 design lamps with ceramic base, from the 80s/90s of the last century, marked. -
#456Een handgeknoopt zijden tapijt met de voorstelling van een levensboom.
A hand-knotted silk carpet depicting a tree of life. -
#469Een 84 delig kristallen glasservies, Regina, 7 x 12 glazen waarvan één van de champagnefluten met schilfer.
An 84-piece crystal glassware set, Regina, 7 x 12 glasses including one champagne flute with a chip. -
#364Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design. -
#484Een grote kristallen ‘Marie-Thérèse’ luchter met 18 lichtpunten.
A large crystal 'Marie-Thérèse' chandelier with 18 light points. -
#541Een lot van 39 vintage kristallen glazen, 6 x 19 cm, 9 x 16 cm, 6 x 15 cm, 6 x 14 cm en 12 x 12 cm hoog.
A lot of 39 vintage crystal glasses, sizes ranging from 6 x 19 cm to 12 x 12 cm high. -
#493Een messingen luchter met kristallen pendeloques.
A brass chandelier with crystal pendeloques. -
#566Een kleine handgeknoopte loper, zijde en wol.
A small hand-knotted runner, silk and wool. -
#491Een grote verguld bronzen luchter met kristallen pendeloques.
A large gilt bronze chandelier with crystal pendeloques. -
#483Limoges LafargeEen 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.
A 131-piece Limoges porcelain dinner service, marked; Lafarge. Including 21 large plates, 13 soup bowls, 9 small plates, 10 dessert plates, 24 coffee cups + 28 saucers, 10 tea cups + 12 saucers, 2 sugar bowls, and 2 creamers. Added; 2 soup bowls and 2 dessert plates with damage. -
#301Een bronzen inktpot in de vorm van een Golder Retriever. Het inktpotje manco.
A bronze inkwell in the shape of a Golden Retriever. The inkwell is missing. -
#181Een milieu-de-table, zilver met kristallen coupe, gemerkt met Duitse keuren en 800. 1180 gram zilver. Eén oor dient hersteld te worden.S72A
A centerpiece, silver with crystal bowl, marked with German hallmarks and 800. 1180 grams of silver. One handle needs repair. S72A. -
#466Een grote, veelgebruikte hakblok/slagersblok met 2 laden.
A large, well-used chopping block/butcher's block with 2 drawers. -
#458L. De ClercqEen vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
A female figure in white stone. With a black marble base. Signed. -
#520Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#517Een lot van 4 wandelstokken waarvan 2 in hout met snijwerk en 2 met hoornen handvat.
A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles. -
#467Miek Van Orshoven“Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.
"Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate. -
#498Een bronzen buste van een naakte vrouw, naar Lambeaux.
A bronze bust of a nude woman, after Lambeaux. -
#487AngelpoiseEen vintage bureaulamp, Anglepoise, door George Carwardine voor Herbert Terry & Sons, Engeland jaren 1940, herkabeld.
A vintage desk lamp, Anglepoise, by George Carwardine for Herbert Terry & Sons, England 1940s, rewired. -
#223Een bronzen uiltje met donkere patina op een zwart marmeren sokkel, naar werk van Milo. Met bronsstempel.
A bronze owl with dark patina on a black marble base, in the style of Milo. With bronze stamp.
Other lots in this auction
-
#41HörsterEen Duitse bayonet, K98 - E.U.F. Hörster uit 1939. Nummergelijk.
A German bayonet, K98 - E.U.F. Hörster from 1939. Matching numbers. -
#76Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.
A round solid wooden table, crack in the top. -
#126Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.
A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style. -
#192Unterweissbach“Musicerende jonge dames.” Porseleinen groepje in goede staat. Onderaan gemerkt.
"Young ladies making music." Porcelain group in good condition. Marked at the bottom. -
#342Pat AndreaPeriod: 1942 - ....“Zomeravondtraining”, een litho uit 1970, gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 137/190.
"Summer evening training", a lithograph from 1970, signed and numbered outside the plate: 137/190. -
#281Longwy, FranceEen lampvoet van meerkleurig aardewerk, gemerkt ‘Emaux Longwy. Décoré à la main, Rehausse J. M. (Justin Masson). Gechipt aan de basis, een deel van de fitting is manco.
A lamp base made of multicolored earthenware, marked 'Emaux Longwy. Hand decorated, Enhanced by J. M. (Justin Masson). Chipped at the base, part of the socket is missing. -
#341Een paar Chinees porseleinen gemberpotten.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. -
#355Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#448Een wandtapijt met een middeleeuws tafereel, naar de oudheid.
A tapestry depicting a medieval scene inspired by antiquity. -
#170Een 18 kt geelgouden halsketting met hanger met centrale briljant van 0,70 ct. FSI2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,16 ct. FVS1.
An 18kt yellow gold necklace with a pendant featuring a central brilliant cut diamond of 0.70 ct FSI2, surrounded by diamonds totaling 0.16 ct FVS1. -
#476Pierre VandelPeriod: 1970Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.
A rectangular vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel. The bottom glass shelf has slight damage to the corner. -
#425Bidjar tapijt, Benares India.
Bidjar carpet, Benares India.

